Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Výsledky týmu

20) TJ SKV - X3M Team SSK Future 4:3 ( 1:1, 1:2, 2:0 )
Sestava : Krejčí - Němeček, Záň, Gruber, Chvátal, Špaček - Sladký, Dub, Menšík, Häusl, Krůšek, Wolf
Branky : Němeček (-), Häusl (Němeček), Záň (Gruber), Špaček (Záň) Vyloučení : Němeček 4 min.
Do posledního zápasu sezóny nemohl nastoupit Jarda Šusta, kterému nějaký lump ukradl vak s celou výstrojí. Do zápasu Future poslalo mladší žáky, ale na lavičce mělo v záloze všechny opory, které vybojovali dost suveréně první místo v soutěži. Zápas skutečně začali mladší žáci Future, ale jakmile nastala přesilovka či oslabení, hned z početné lavičky naskočili zkušení hráči. V polovině první třetiny nás poslal do vedení Pepa Němeček a my jsme po dlouhé době nad Future vedli. Bohužel těsně před koncem prvního dějství soupeř srovnal a ve druhé třetině přidal ještě jednu branku. Tak jako soupeř, chvíli poté jsme vyrovnali. Šťastným, střelcem byl Michal Häusl. Z vyrovnání jsme se však neradovali dlouho, neboť dříve benešovský střelec Duchoslav opět strhl vedení na svou stranu. Po osmi vteřinách poslední třetiny utekl po křídle Grubi a uvolnil před branou zcela nekrytého Zániska, který chladnokrevně vyrovnal. Pak se střídali šance na obou stranách a pomalu se blížil závěr. V poslední minutě byl však vyloučen hráč Future a my po 7 vteřinách Matějem strhli vedení na svojí stranu. To vše v čase 9:43. Ve zbývajících 17 sekundách si soupeř vytvořil díky své elitní pětce obrovskou šanci. Velkou obětavosti jsme však brance zabránili. Ziskem třech bodů jsme tak ukončili velmi úspěšnou sezónu, ve které jsme skončili na krásném pátém místě a ve které postupně přehráli Tatran, FBŠ a nakonec i Future.

20) Tatran Střešovice - TJ SKV 6:2 ( 3:1, 3:0, 0:1 )
Sestava : Marek (6 ob.gólů), Krejčí od 20:00 ( 0 gólů ) - Němeček, Záň, Gruber, Chvátal, Špaček - Šusta, Dub, Menšík, Häusl, Krůšek, Sladký, Wolf
Branky : Gruber (Špaček), Špaček (-) Vyloučení : Záň, Němeček, Krůšek vš. 2 min.
V dalším zápase s Tatranem se nám již mnoho nevedlo. Po dvou úvodních brankách soupeře sice snížil Grubi, ale to bylo z naší stránky nadlouho vše. Tatran sérií čtyř branek získal do konce druhé třetiny pohodový náskok a i přes naší snahu v poslední třetině, kdy do branky nastoupil Martin Krejčí, jsme stihli pouze jedinou branku, kterou vsítil Matěj.

19) AC Sparta Praha - TJ SKV 3:2 ( 2:0, 1:1, 0:1 )
Sestava : Marek - Němeček, Záň, Gruber, Chvátal, Špaček - Šusta, Vacátko, Menšík, Häusl, Krůšek, Pokorný, Sladký, Oščádal
Branky : Špaček (Krůšek), Šusta (Menšík) Vyloučení : Záň 4 min., Špaček, Häusl, Chvátal vš. 2 min.
Zápas se Spartou rozhodlo naše vylučování a únava první pětky z předchozího zápasu s FBŠ. Z přesilovek jsme sice v tomto zápase neinkasovali, ale hráče z první pětky stálo jejich ubránění mnoho sil, které pak ke konci zápasu chyběli pro zvrat v utkání. O všem vlastně rozhodla první třetina, ve které jsme dvakrát inkasovali. V dalším průběhu jsme již díky dobrému výkonu gólmana povolili soupeři pouze jeden gól, a to ještě po naší chybě, kdy jsme podcenili odražený míč a kromě Pepy se zapoměli vrátit do obrany. Naší nedůslednost na konci druhé třetiny využil nejlepší hráč soupeře - Perušič. V posledním dějství nás o zdramatizování zápasu připravilo 4-minutové vyloučení Zániska, po kterém si již soupeř hlídal svůj dvoubrankový náskok. Málem se mu však tato zdržovací taktika vymstila. V času 9:37 totiž Dan vybojoval míček a Jarda Šusta zavěsil. Dokonce se mám málem podařilo i vyrovnat, ale ve skrumáži před brankou se Grubi dobře nezorientoval a soupeř míček odpálil do bezpečí. Se Spartou jsme tak v průběhu sezóny odehráli tři vyrovnaná utkání, bohužel se ziskem pouze 1 bodu. Nutno ještě konstatovat, že rozhodčím se tento zápas vůbec nepovedl a dopustili se mnoha nepřesností.

18) FBŠ Bohemians - TJ SKV 3:4 ( 1:1, 1:2, 1:1 )
Branky : Gruber 3x (Špaček,Chvátal, TS), Menšík (Pokorný) Vyloučení : Šusta, Záň, Špaček, Häusl, Krůšek vš. 2 min.
Minulý zápas s FBŠ se nám příliš nepovedl a tak jsme měli v Kunraticích co napravovat. Hned v začátku utkání se nechal vyloučit Jarda Šusta a započal tak sérii našich zbytečných vyloučení. Kapitán FBŠ Sunegh, po chybě našeho gólmana, tento přestupek potrestal a ve druhé minutě jsme prohrávali. Naštěstí jsme se záhy dočkali vyrovnání. To po nahrávce Martina Pokorného střelou z otočky překvapil brankáře Hyršla Dan Menšík. Druhá třetina začala ještě hůře než první. Po 22 vteřinách se trefil soupeřův útočník Ondra Sýkora a aby toho nebylo málo, za necelé dvě minuty nás rozhodčí poslal do třech po vyloučeních Zániska a Matěje. To byl asi rozhodující moment celého zápasu. Nejen, že jsme přesilovku 5 na 3 ubránili, ale chvíli po jejím skončení srovnal Grubi na 2:2. Než se soupeř stačil vzpamatovat, vymetl šibenici branky opět Grubi a my jsme vedli. Třetí třetina začala opět naším vyloučením, které soupeř nepotrestal. Pak přišel faul soupeře a samostatný nájezd. Grubi, jako exekutor, se svého úkolu zhostil na jedničku a gólmanovi nedal šanci. Necelé 4 minuty před koncem soupeř, jak jinak než z přesilovky, snížil a nastalo drama. Naštěstí se ale Filip v brance rozchytal, po prvním gólu byl již bezchybný a několikrát nás výtečně podržel. V závěru nám ještě pomohla tyčka a tak jsme po dlouhé době v mistrovském zápase porazili FBŠ.

17) TJ SKV - Sokol Ml.Boleslav 7:1 ( 3:0, 2:0, 2:1 )
Sestava : Krejčí - Němeček, Záň, Gruber, Krůšek, Špaček - Sladký, Menšík, Häusl, Wolf
Branky : Gruber 2x (Špaček,Němeček), Špaček 2x (Gruber, Záň), Němeček 2x (Wolf, -), Wolf (-) Vyloučení : Záň, Menšík oba 2 min.
Povedený zápas a nejvyšší výhra v sezóně. Tak lze charakterizovat náš výlat do Ml.Boleslavi. Skóre zápasu otevřel šťastnou střelou Pepa Němeček. Ještě ve stejné minutě se konečně trefil i Grubi. Když v osmé minutě vstřelil svůj první ligový gól Martin Wolf, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Naši hráči si pak zápas užívali a některé akce byly skutečně pohledné. Ve druhé třetině skóroval Matěj a svůj druhý gól přidal i Pepa. Ve třetí třetině vstřelil čestný úspěch soupeř, ale pak dvojice Špaček-Gruber předvedla dvě akce zakončené gólem a podtrhli tak naše zasloužené vítězství. Vítězství, kterým, jsme si prakticky zajistili páté místo v soutěži.

16) x3M SSK Future - TJ SKV 7:1 ( 4:0, 2:0, 1:1 )
Sestava : Marek (od 13:50 Krejčí - 1 ob.gól) - Dub, Záň, Gruber, Chvátal, Špaček - Hopjan, Šusta, Krůšek, Menšík, Ulbrych - Oščádal
Branky : Záň (Chvátal) Vyloučení : Špaček 4 min., Chvátal 2 min.
Zápas se suverénem soutěže jsme neodehráli špatně jen nevyužívání šancí a zbytečná vyloučení nás připravili o lepší výsledek. O kvalitě soupeře svědčí fakt, že ve svém druhém zápase přehrál Ml.Boleslav 25:1. O čistý štít přišel náš gólman hned v první minutě, kdy po naší hrubé chybě při rozehrávce soupeř snadno skóroval. Druhý gól byl velmi smolný. Střela od půlky hřiště se odrazila od jednoho z hráčů a obloučkem zapadla do branky. Při třetím gólu načapal nejlepší střelec soutěže Šebor našeho gólmana a po oběhnutí branky zasunul míček do sítě. Čtvrtý gól padnul opět od půlky hřiště a to ještě střelou po zemi. Pak následovala pěkně rozehraná standartka a bylo 5:0. V čase 13:50 jsme inkasovali v oslabení a do branky se postavil Martin Krejčí. Ten sebou přinesl i kousek štěstí a tak jsme již do konce zápasu inkasovali pouze jednou v poslední minutě. Ještě předtím vstřelil náš čestný úspěch Zánisko. Hrát s výběrem Prahy a Středních Čech ( což vlastně Future je ) třetinu 1:1 je velmi dobré. Například naše první pětka při plném počtu hráčů na hřišti sehrála se soupeřem minisouboj 1:1.

15) TJ SKV - FBŠ Bohemians 1:3 ( 1:2, 0:1, 0:0 )
Sestava : Václavík - Záň, Němeček, Šusta, Dub, Vacátko - Gruber, Chvátal, Pokorný M., Krůšek, Menšík, Häusl, Ulbrych, Oščádal, Rosa
Branky : Záň (-) Vyloučení : ---
Odložený zápas se nám na Hamru v Braníku nepovedl. Šli jsme sice po akci Zániska do vedení, ale to mám dlouho nevydrželo. Po necelé minutě bylo srovnáno a soupeř nás začal přehrávat. Asi největším problémem pro nás bylo rozehrát. Soupeř napadal až ve třech hráčích a s tím jsme si nedovedli poradit. Za celý zápas jsme vyslali snad jen 5 střel na soupeřova gólmana. Do zápasu naskočili vůbec poprvé za tuto kategorii mladší žáci Dan Rosa a David Vacátko. Třetím ml.žákem byl Martin Pokorný, který už s touto kategorií zkušenosti má.

14) TJ SKV - Sparta Praha 1:1 ( 0:0, 0:1, 1:0 )
Sestava : Marek - Záň, Němeček, Šusta, Dub, Hopjan, Sladký - Gruber, Chvátal, Špaček, Krůšek, Menšík, Häusl, Ulbrych, Oščádal, Wolf
Branky : Záň (Gruber) Vyloučení : Krůšek 4 min., Němeček 2 min.
Zápas hraný v nové hale v Královém Dvoře byl od začátku vyrovnaný a šancí na obou stranách bylo pomálu. My jsme hráli snad poprvé na kompletní tři pětky a v našem týmu se poprvé objevil hráč přicházející z Bučis Lukáš Sladký. V první třetině se toho moc neudálo a při ojedinělých šancích na obou stranách byli brankáři na místech. Ve druhé třetině však přišla naše chyba v rozehrávce a následná hra na zemi. Protože v tu chvíli byl již sparťanský hráč za našim hráčem, následovalo trestné střílení. To soupeř využil a my už do přestávky nestihli vyrovnat. Naší snahu o vyrovnání nám v poslední třetině kazily vyloučení. Téměř půlku hrací doby jsme hráli ve čtyřech. Velkou bojovností se nám 11 vteřin před koncem při naší power-play a zmatku u soupeřova brankoviště podařilo vyrovnat. Oplatili jsme jim tak gól z poslední minuty, kterým nám Sparta v posledním zápase základní části málem vzala účast ve finalové skupině. V té zatím po třech zápasech držíme neporazitelnost a jen Future je tým, se kterým jsme ještě neuhráli ani bod.

13) FBK Ml. Boleslav - TJ SKV 2:3 ( 0:2, 1:0, 1:1 )
Sestava : Krejčí - Záň, Němeček, Šusta, Dub - Gruber, Chvátal, Špaček, Krůšek, Menšík, Ulbrych, Hopjan, Oščádal
Branky : Němeček (Záň), Ulbrych (Menšík), Dub (Krůšek) Vyloučení : Hopjan 2 min.
Po výhře nad Tatranem nás čekal relativně snadný soupeř. V první třetině jsme tuto skutečnost potvrdili vedením 2:0. Pak náš výkon začal klesat a soupeř tohoto faktu využil hned v úvodu třetiny ke snížení. Naštěstí nám dvougólový náskok vrátil ve třetím dějství Vojta Dub. I v této části hry se nám hra nedařila a nebyli jsme schopni skórovat. Zdramatizování konce zápasu nám tak připravil soupeř půl minuty před koncem zápasu, když po chybě v obraně využil ve vlastním oslabení nabídnutou šanci a opět snížil, tentokráte na 2:3. Naštěstí se historie z prvního kola neopakovala a bodíky jsme uhájili. Nadstavbu jsme tak zahájili ziskem plného počtu šesti bodů. Úžasný začátek !!!!

12) TJ SKV - Tatran Střešovice 4:2 ( 1:0, 1:0, 2:2 )
Sestava : Marek - Záň, Němeček, Šusta, Dub - Gruber, Chvátal, Špaček, Krůšek, Menšík, Ulbrych, Hopjan, Oščádal
Branky : Chvátal 3x (Záň 2x, Špaček), Záň (Němeček) Vyloučení : Chvátal, Špaček, Němeček vš. 2 min.
Jako noc a den jsou naše dva zápasy proti Tatranu. Zatímco v 11 kole jsme jasně podlehli, ve 12 jsme ukázali svoje možnosti a po výborném výkonu zvítězili. Velkou měrou se o tři body zasloužil dnes spolehlivý gólman Filip Marek a kapitán Luky, autor tří gólů. Ten si svoje branky rozdělil po jedné do každé třetiny. Od začátku jsme s Tatranem drželi krok a tři vteřiny před koncem prvního dějství skórovali. Podobný průběh měla i druhá třetina. Soupeř měl mírnou převahu, ale na rozdíl od nás svoje šance nevyužil. Opět je potrestal v čase 7:49 Luky. V poslední třetině pak Tatran hned v první minutě skóroval a začal si místy vytvářet drtivý tlak. Jeho výsledkem bylo vyrovnání v čase 5:08. V tu chvíli se zdálo, že neudržíme ani remízu. Proti byl opět Luky, který krásnou střelou do šibenice opět přetáhl vedení na naší stranu. Tatran pak znervózněl, do branky se netrefil a přišla na řadu jejich power-play. Ta přinesla chytrou střelu Zániska do prázdné branky. V posledních 4 letech je náš tým první, která Tatranské áčko porazil. Jen tak dál.

11) Tatran Střešovice - TJ SKV 6:0 ( 2:0, 3:0, 1:0 )
Sestava : Krejčí (od 16:25 Marek-2 ob.góly) - Záň, Němeček, Šusta, Hopjan - Gruber, Chvátal, Špaček, Krůšek, Häusl, Menšík, Ulbrych, Wolf, Oščádal
Branky : --- Vyloučení : Wolf 2 min.
V zápase jsme podali horší výkon, než proti Spartě a na konečném výsledku to bylo znát. Tatran sice neměl tak výraznou převahu, jako na minulém turnaji Future, ale na výhru jim to stačilo. My jsme opět proti silnému soupeři nevstřelili gól. Nakonec nám zisk pouhých 14 bodů překvapivě stačil k postupu do elitní skupiny ligy, ale bodová ztráta na silnou čtyřku ligy je již výrazná.

10) TJ SKV - AC Sparta Praha 2:3 ( 1:0, 0:2, 1:1 )
Sestava : Marek - Záň, Němeček, Šusta, Hopjan - Gruber, Chvátal, Špaček, Krůšek, Häusl, Menšík, Ulbrych, Wolf, Oščádal
Branky : Záň (-), Špaček (Gruber) Vyloučení : Häusl 4 min., Špaček 2 min.
Téměř v kompletní sestavě jsme nastoupili po posledního turnaje základní části. První vyrovnaná třetina skončila našim vedením 1:0, když se před brankou prosadil Zánisko. Bohužel hned na začátku dalšího dějství propadla prudká střela téměř od poloviny hřiště našemu gólmanovi mezi nohama. Druhý gól jsme dostali poté, co do konce soupeřovi přesilovky zbývaly jen sekundy, a my v domnění, že se nemůže již nic stát jsme začali střídat. Stačila však jedna rychlá nahrávka na křídlo, střídající hráč ještě nebyl na místě a tak nebylo pro soupeřova útočníka problémem trefit odkrytou branku. Hned v úvodu poslední části uvolnil Grubi Matěje a bylo vyrovnáno. Soupeř pak několikrát zahrozil, ale náš gólman byl na místě. Přestáli jsme bez úhony i soupeřovu přesilovku a už se zdálo, že tolik potřebný bod získáme. V poslední minutě jsme rozehrávali volný úder od naší branky a zazmatkovali  při střídání. Jarda se zapomněl na hřišti, a protože už míček přišlápl, při jeho odchodu na střídačku rozhodčí rozehrávku otočil. Soupeř bleskurychle rozehrál do naší nepřipravené obrany a chladnokrevně zavěsil. Všechny jeho góly tak padly po našich chybách. Škoda, Sparta byla k poražení.

9) X3M Team SSK Future - TJ SKV 11:0 ( 2:0, 5:0, 4:0 )
Sestava : Marek (od 15:40 Krejčí-6 ob.gólů)- Záň, Němeček, Dub, Hopjan - Gruber, Menšík, Špaček, Krůšek, Häusl, Ulbrych, Wolf
Branky : --- Vyloučení : Němeček 2 min.
V tomto zápase jsme rozhodně neměli ambice na výhru a naši hráči to bohužel potvrdili. Future měl po celý zápas převahu a přehrával nás ve všech směrech. Jasně nám ukázal, jak se má bojovat u mantinelu, vyhrávat osobní souboje a efektivně střílet. My jsme se do nějaké té šance také sporadicky dostávali, ale neproměnili jsme ani tutovku. Dnešní výsledky nás od postupu vzdálili. Stále však máme před sebou ještě dva zápasy a i když nás čeká Sparta a Tatran, stále nám stačí k jistotě 2 body. Naštěstí nám hraje do karet prohra Pantherů s Kladnem a remíza Orla s Kladnem.

8) TJ SKV - T.B.C.Králův Dvůr 1:2 ( 1:0, 0:1, 0:1 )
Sestava : Krejčí - Záň, Němeček, Dub, Hopjan - Gruber, Menšík, Špaček, Krůšek, Häusl, Ulbrych, Wolf
Branky : Gruber (Záň) Vyloučení : Němeček, Špaček oba 2 min.
Ke stále nemocnému Oščinu se tentokráte přidali Luky, J.Šusta a P.Václavík. Grubi 14 dní netrénoval a tak jsme opět nebyli v ideální sestavě. Měli jsme po celý zápas územní ale neplodnou převahu. Soupeř, hrající v sedmi lidech neustále hrozil z protiútoků. Do vedení nás sice poslala povedená střela Grubiho po rozehraném volném úderu Zániskem, ale klid na naše hokejky to nepřineslo. Míček nás neposlouchal, na nekvalitním povrchu stále odskakoval a my se s tím nedokázali vyrovnat. Nebylo tedy divu, že nás soupeř ve druhém dějství potrestal. V poslední třetině jsme se snažili dát rozdílovou branku, ale naše snažení přineslo naopak branku v naší síti. To se vysoký odražený míček dostal smolně za záda gólmana. Šance na vyrovnání jsme měli, ale dopadlo to stejně, jako v celém zápase. Prohra je pro nás vzhledem k pozici v tabulce velice nepříjemná.

7) TJ SKV - Wizards DDM P-10 3:2 ( 2:0, 0:1, 1:1 )
Sestava : Krejčí - Záň, Němeček, Šusta - Chvátal, Menšík, Špaček, Krůšek, Häusl, Wolf
Branky : Šusta (Krůšek), Chvátal (Menšík), Záň (-) Vyloučení : Špaček 2 min.
Stejná sestava, slabší soupeř a také vítězství o jeden gól. To je stručná charakteristika druhého zápasu v Kunraticích. Již od začátku jsme hráli přeci jen aktivněji a začali si vytvářet šance. Dvě z nich jsme díky Jardovi Šustovi a Lukymu využili a vyhráli tak první třetinu 2:0. Pak jsme však opět upadli do průměru a dovolili soupeři snížit ( a to ještě nebyl jeden gól Wizardům uznán - nutno poznamenat, že po právu ). Následovaly nevyužité naše šance a nástup do poslední třetiny. V jejím úvodu vzal na sebe odpovědnost Zánisko. Prošel téměř přes celé hřiště a chladnokrevně k tyčce zavěsil. Bohužel jsme po chvíli opět inkasovali z rychlého protiútoku. Hubené vítězství jsme si však vzít již nenechali. Oba zápasy se nám hra příliš nedařila a vítězství byly vysloveně vydřené. O to jsou však cennější. Zatím ještě neznáme výsledky dalších zápasů ale jedno je jisté - finálová šestka je strašně blízko !!!!!

6) Start 98 - TJ SKV 1:2 ( 0:0, 1:1, 0:1 )
Sestava : Václavík - Záň, Němeček, Šusta - Chvátal, Menšík, Špaček, Krůšek, Häusl, Wolf
Branky : Šusta (Záň), Häusl (-) Vyloučení : ---
Do zápasu jsme nastupovali bez čtyř hráčů základní sestavy - chyběli Grubi, Hopik, Vojta Dub a Tom Ulbrych. Z těchto důvodů jsme točili jen 3 beky. V úvodu utkání byl aktivnější soupeř a tak nás musel několikrát podržet skvělými zákroky Pája Václavík. U našeho celku vázla střelba a také proto bylo skóre po první třetině bezbrankové. Druhou třetinu jsme začali díky vstřelené brance lépe my - vše propálil Jarda Šusta. Soupeř však stačil po pěti minutách hry odpovědět - 1:1. V poslední třetině byl stav dlouho stále vyrovnaný, Kunratice měli mírnou převahu a nám se mimo horní tyčky Zániska nedařilo téměř nic. Vysvobození naštěstí přinesla individuální akce Michala Häusla, kdy na jejím konci míček procedil pod padajícím gólmanem do sítě. Na tabuli svítil čas 8:52. I přes velkou snahu Kunratic jsme vedení udrželi až do konce. Náš výkon nebyl vůbec dobrý, ale bojovností hráčů spojenou s výborným výkonem gólmana jsme získali zlaté tři body.

5) FBŠ Bohemians - TJ SKV 3:3 ( 2:1, 1:1, 0:1 )
Sestava : Marek - Záň, Němeček, Dub, Šusta - Chvátal, Gruber, Špaček, Krůšek, Ulbrych, Hopjan
Branky : Chvátal(Záň), Dub (Ulbrych), Špaček (Gruber) Vyloučení : Dub 2 min.
První test naší výkonosti s těžkým soupeřem nás čekal v pátám kole ligy. V Unihoc Aréně jsme se utkali s FBŠ. Zápas začali lépe naši soupeři a zasypali naší branku sprškou střel. Síť naší branky rozvlnila až střela ze sedmé minuty. Náš tým však během tlaku FBŠ podnikal rychlé protiútoky a hned minutu po obdržené brance nám jeden takový vyšel. Trefil se Luky po as. Zániska. Bohužel jsme po necelé minutě opět inkasovali. Když v čase 1:14 druhé třetiny vsítil nejlepší střelec ligy Jakšič třetí gól, vypadalo to s bodovým ziskem bídně. Náš tým se však nevzdal, nepouštěl soupeře již tak často do vyložených šancí. Pokud nějaká střela prošla, byl na místě Filip. Bodový zisk nám v osmé minutě přiblížil Vojta Dub, když si jeho střela našla místo v brance FBŠ. V první minutě posledního dějství jsme připravili soupeři nemilé překvapení. Zánisko nahodil před branku, Grubi s souboji s dvěma obránci míček tečuje a Matěj střílí. 3:3 !!! I přes jedno oslabení jsme v závěru remízu udrželi. Výborný výsledek a zisk možná důležitého bodu. S FBŠ jsme poslední roky jen prohrávali.

4) TJ SKV - FbC Panthers 5:4 ( 1:1, 1:2, 3:1 )
Sestava : Krejčí 23 min.(Václavík 7.min) - Záň, Němeček, Dub, Šusta - Chvátal, Gruber, Špaček, Krůšek, Menšík, Ulbrych, Häusl, Wolf
Branky : Nemeček (-), Špaček (Gruber), Záň (Gruber), Gruber(Záň), Záň(-) Vyloučení : Dub 4 min
Dramatické a tvrdé utkání se šťastným koncem pro nás. Tak by se dal charakterizovat náš zápas s Panthery. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a teprve gól necelé dvě minuty před koncem vstřelený Zániskem rozhodl o přetržení nepříjemné série. V minulém ročníku jsme se totiž s tímto soupeřem utkali 3x a získali pouze jediný bod. Zápas se povedl naší první pětce, která vstřelila všechny naše góly. Tři kanadské body si připsal Zánisko a Grubi. I když náš výkon nebyl bez chyb, zisk tří bodů nás stále udržuje v boji o postup do první šestky.

3) FBC Kladno - TJ SKV 2:2 ( 1:1, 1:1, 0:0 )
Sestava : Václavík - Záň, Němeček, Dub, Šusta - Chvátal, Gruber, Špaček, Krůšek, Menšík, Ulbrych, Häusl, Wolf
Branky : Chvátal(Špaček), Špaček(Häusl) Vyloučení : ---
Soupeře jsme po celý zápas herně přehrávali, ale územní převahu jsme přeměnili pouze na dva góly, což stačilo jen na remízu. Luky nám sice zajistil vedení, ale vlastencem Jardy Šusty soupeř vyrovnal. Pak šlo Kladno dokonce do vedení, když proměnilo nájezd za přešlápnutí brankoviště Tomášem Ulbrychem. Naštěstí chvíli poté stačil kontrovat Matěj Špaček. V poslední třetině se nám již skórovat nepodařilo a tak vzhledem k výše uvedeným skutečnostem jsme spíše ztratili dva body než jeden bod získali.

2) TJ SKV - Orel Praha 5:2 ( 4:0, 1:0, 0:2 )
Sestava : Marek - Záň, Němeček, Dub, Šusta, Hopjan - Chvátal, Gruber, Špaček, Krůšek, Menšík, Häusl, Oščádal, Ulbrych
Branky : Ulbrych(Menšík), Gruber(Chvátal), Gruber(Záň), Dub (Menšík), Němeček(Krůšek) Vyloučení : Menšík 2 min., Němeček 2 min.
Druhý zápas se slabým Orlem nám přinesl hlavně díky úvodní třetině první vítězství v ročníku. Nejprve se v páté minutě prosadil Tomáš Ulbrych, pak v sedmé minutě po standardce a v deváté při naší přesilovce prudkou střelou Grubi. Třetinu zakončil svým prvním ligovým gólem za SKV Vojta Dub. Když pak vsítil ve druhé třetině gól Pepa Němeček, bylo o utkání rozhodnuto. My jsme se spokojili s náskokem a ve finální fázi se nám navíc přestalo dařit. Výsledkem byly dvě branky v naší síti. První turnaj ukázal, že rozhodně máme na to bojovat o první šestku. Musíme se však vyvarovat zbytečných chyb a také vylepšit úspěšnost zákroků našich brankařů. Alarmující je též skóre 1:6 ze třetích třetin.

1) Sokol Ml.Boleslav - TJ SKV 4:3 ( 0:1, 0:1, 4:1 )
Sestava : Krejčí - Záň, Němeček, Dub, Šusta, Hopjan - Chvátal, Gruber, Špaček, Krůšek, Menšík, Häusl, Oščádal, Ulbrych
Branky : Gruber (Chvátal), Gruber (-), Gruber (Záň) Vyloučení : Záň 2 min
Náš souboj s Boleslaví byl vůbec první zápas nového ročníku ligy starších žáků. První a druhá třetina se odvíjela podle našich představ. Měli jsme zápas pod kontrolou a díky dvěma trefám Grubiho jsme vedli 2:0. Pro Grubiho byl jeho první gól stým kanadským bodem v kariéře. Třetí třetina byla pro náš tým opět zlým snem. Hned po 36 sekundách jsme faulovali před naší brankou, byli vyloučení a soupeř náš faul potrestal gólem. My jsme tak trochu přestali hrát a v čase 6:45 prohrávali 3:2. Minutu nato Grubi dokonal hattrick po výborné nahrávce Zániska. Bylo vyrovnáno a náš tým zatlačil soupeře na jeho polovinu. Pak ale přišla jedna nepřesná nahrávka, její velmi špatné zpracování a čtyři sekundy před koncem vítězný gól Ml.Boleslavi. Doufejme, že se nebude opakovat loňská sezóna, kdy jsme přišli o postup také prohrou v posledních minutách zápasu se Startem98.