SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Výsledky týmu "C"


22) TJ SKV C - Athletic ZŠ Vybíralova 8:0 ( 2:0, 3:0, 3:0 )
Sestava : Kopřiva - Liška, Rod, Dub, Novák, Himl, Balšánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Liška 4x (Svatoň 3x, Dub), Himl (-), Svatoň (-), Rokoský (-), Rod (Liška) Vyloučení : ---

21) Bučis Team - TJ SKV C 7:2 ( 2:1, 2:0, 3:1 )
Sestava : Brabec - Liška, Rod, Dub, Novák, Himl, Balšánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Balšánek (Rokoský), Liška (Svatoň) Vyloučení : Novák

20) Viking Kobylisy B - TJ SKV C 4:4 ( 1:1, 2:2, 1:1
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Justych, Matyska, Novák, Himl, Rod, Balšánek, Tesař, Dub, Rokoský, Svatoň
Branky : Svatoň (Růžička), Balšánek (-), Musil (Svatoň), Himl (-) Vyloučení : Dub 2 min.

19) TJ SKV C - Falcon 3:0 ( 0:0, 2:0, 1:0 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Dub, Svárovský, Novák, Himl, Rod, Balšánek, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : Svárovský (-), Balšánek (Rokoský), Růžička (-) Vyloučení : ---

18) FBŠ Bohemians B - TJ SKV C 2:4 ( 0:1, 1:1, 1:2 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Dub, Svárovský, Novák, Himl, Rod, Balšánek, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : Svárovský (Kytka), Rokoský (Dub), Himl (-), Svatoň (Kytka) Vyloučení : ---

17) TJ SKV C - Orka 1:4 ( 0:1, 0:2, 1:1 )
Sestava : Brabec (4 ob.góly), 28:33 Kopřiva - Musil, Růžička, Kaisler, Novák, Himl, Záň, Balšánek, Podlipný, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : Kaisler (Kytka) Vyloučení : ---

16) SSK Future B - TJ SKV C 2:0 ( 0:0, 1:0, 1:0 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Kaisler, Novák, Himl, Záň, Balšánek, Podlipný, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : --- Vyloučení : Kytka, Tesař oba 2 min.

15) TJ SKV C - Crazy Frogs 12:3 ( 5:0, 4:0, 3:3 )
Sestava : Brabec (1 ob.gól), Kopřiva ( od 24:54 min - 2 ob.góly) - Musil, Růžička, Justych, Svárovský, Novák, Himl, Kaisler, Balšánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Svárovský 4x (Justych 2x, Balšánek, Tesař), Justych 2x (Podlipný, Kaisler), Himl 2x (Růžička, -), Balšánek (-), Růžička (Svatoň), Kaisler (Justych), vlastní Vyloučení : ---

14) Orlíci Ml.Boleslav - TJ SKV C  1:14 ( 0:8, 0:3, 1:3 )
Sestava : Kopřiva - Musil, Růžička, Justych, Svárovský, Novák, Himl, Kaisler, Balšánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Balšánek 4x (Himl, Rokoský, 2x bez), Svárovský 3x (Svatoň, Kaisler, -), Růžička 2x (Himl 2x), Musil 2x (Svatoň 2x), Svatoň (Podlipný), Kaisler (-), vlastní Vyloučení : Kaisler 2 min.

13) Vosy Praha B - TJ SKV C 0:9 ( 0:3, 0:5, 0:1 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Justych, Dub, Rod, Novák, Himl, Liška, Blašánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Rod 3x (Novák, Liška, -), Rokoský 2x (-), Dub (Justych), Tesař (Dub), Balšánek (Novák), Svatoň (Růžička) Vyloučení : ---

12) TJ SKV C - Ml.Boleslav B 3:2 ( 2:1, 0:0, 1:1 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Justych, Dub, Rod, Novák, Himl, Liška, Blašánek, Podlipný, Tesař, Rokoský, Svatoň
Branky : Svatoň (Růžička), Liška (Dub), Himl (-) Vyloučení : Dub, Blašánek oba 2 min.

11) Athletic ZŠ Vybíralova - TJ SKV 8:3 ( 3:0, 1:1, 3:0 )
Sestava : Kopřiva - Musil, Růžička, Justych, Dub, Svárovský, Novák, Himl, Blašánek, Podlipný, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : Himl 2x (Dub 2x), Rokoský 2x (Dub 2x), Kytka 2x (Svárovský, Podlipný), Svárovský (Kytka) Vyloučení : ---

10) TJ SKV - Bučis Team 1:6 ( 0:2, 1:1, 0:3 )
Sestava : Brabec - Musil, Růžička, Justych, Dub, Svárovský, Novák, Himl, Blašánek, Podlipný, Tesař, Kytka, Rokoský, Svatoň
Branky : Svatoň (-) Vyloučení : Podlipný 2 min.

9) TJ SKV - Viking Kobylisy B 8:3 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
Sestava : Brabec - Musil, Justych, Dub, Svárovský, Novák, Himl, Kaisler, Balšánek, Podlipný, Růžička, Rokoský, Svatoň
Branky : Svárovský 3x (Rokoský 2x,Svatoň 1x), Musil 2x (Svatoň 1x), Svatoň 2x (Dub 1x), Justych (Podlipný) Vyloučení : ---

8) TJ SKV - FBŠ "B" 7:7 ( 3:0, 2:4, 2:3 )
Sestava : Kopřiva (od 20:00 Brabec) - Musil, Justych, Svárovský, Novák, Himl, Záň, Blašánek, Podlipný, Tesař, Vacátko, Rokoský, Svatoň
Branky : Svárovský 4x (Rokoský 3x), Svatoň 2x (Balšánek, Podlipný), Balšánek (-) Vyloučení : ---

7) Floorball Club Falcon - TJ SKV 4:3 ( 1:1, 1:0, 2:2 )
Sestava : Brabec - Musil, Justych, Svárovský, Novák, Himl, Záň, Blašánek, Podlipný, Tesař, Vacátko, Rokoský, Svatoň
Branky : Vacátko 2x (-), Balšánek (Vacátko) Vyloučení : Balšánek, Brabec oba 2 min.---

6) TJ SKV - Future "B" 0:4 ( 0:1, 0:1, 0:2 )
Sestava : Brabec (od 26:35 Kopřiva) - Blašánek, Himl, Rokoský, Kaisler, Růžička, Matyska, Svárovský, Podlipný, Tesař, Svatoň
Branky : ---   Vyloučení : ---

5) Orka - TJ SKV 6:3 ( 3:2, 2:0, 1:1 )
Sestava : Brabec - Blašánek, Himl, Rokoský, Kaisler, Růžička, Matyska, Svárovský, Podlipný, Tesař, Svatoň
Branky : Matyska (Růžička), Svárovský (Podlipný), Himl (Rokoský) Vyloučení : ---

4) TJ SKV - Orlíci Ml.Boleslav 4:2 ( 1:0, 1:1, 4:0 )
Sestava : Brabec - Blašánek, Himl, Novák, Rokoský, Záň, Kaisler, Musil, Růžička, Vavřínová, Matyska, Svárovský, Podlipný, Dub, Svatoň
Branky : Matyska 2x (Svatoň 2x), Rokoský (Dub), Svatoň (Svárovský), Balšánek (Rokoský), Svárovský (Kaisler) Vyloučení : Kaisler 2 min.

3) Crazy Frogs - TJ SKV 0:3 ( 0:0, 0:3, 0:0 )
Sestava : Brabec - Blašánek, Himl, Novák, Rokoský, Záň, Kaisler, Musil, Růžička, Vavřínová, Matyska, Svárovský, Podlipný, Dub, Svatoň
Branky : Svatoň ( Matyska ), Svárovský ( Matyska ), Rokoský ( Podlipný ) Vyloučení : ---

2) Sokol Ml. Boleslav - TJ SKV 4:2 ( 1:2, 1:0, 2:0 )
Sestava : Brabec - Blašánek, Justych, Himl, Novák, Rokoský, Záň, Kaisler, Kytka
Branky : Záň 2x (-) Vyloučení : ---

1) TJ SKV "C" - Vosy Praha "B" 3:7 ( 0:1, 2:4, 1:2 )
Sestava : Brabec - Blašánek, Justych, Himl, Novák, Rokoský, Záň, Kaisler, Kytka
Branky : Balšánek 2x (-), Kytka (-) Vyloučení : ---

 
JSME JEDEN TÝM