SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Výsledky týmu "A"


21) TJ SKV - Počernice 5:2 ( 1:1, 2:1, 2:0 )
Sestava : Chamrád - Horn, Dotlačil, Vacátko, Jílek, Pokorný, Stolín, Šmolík, Svárovský, Rosa, Likler
Branky : Pokorný 3x (Rosa, Jílek, -), Svárovský (Stolín), Jílek (Pokorný) Vyloučení : Šmolík 2 min.

20) TJ SKV - Wizards DDM P10 2:7 ( 0:3, 1:1, 1:3 )
Sestava : Chamrád - Horn, Dotlačil, Vacátko, Jílek, Pokorný, Stolín, Šmolík, Svárovský, Rosa, Likler
Branky : Svárovský (-), Pokorný (Rosa) Vyloučení : Dotlačil 2 min.

19) Benešov - TJ SKV 7:1 ( 3:1, 2:1, 2:0 )
Sestava :Brabec - Klíma, Rosa, Svárovský, Kytka, Šmolík, Stolín, Pokorný, Vacátko, Horn, Záň, Likler
Branky : Rosa (Pokorný )  Vyloučení : Rosa, ?, ? vš. 2 min.

18) AC Sparta Praha - TJ SKV 1:2 ( 0:2, 1:0, 0:0 )
Sestava : Brabec - Horn, Vacátko, Šmolík, Beran, Pokorný, Klíma, Rosa, Svárovský, Rousek, Jílek, Likler
Branky : Pokorný 2x (Klíma, -) Vyloučení : Rosa, Horn oba 2 min.

17) TJ SKV - Black Angels 6:3 ( 2:0, 2:0, 2:3 )
Sestava : Brabec (od 20:00 Chamrád - 3 ob.góly) - Horn, Dotlačil, Vacátko, Šmolík, Beran, Pokorný, Klíma, Rosa, Svárovský, Rousek, Jílek, Likler
Branky : Pokorný 2x (Šmolík, Klíma), Svárovský (Jílek), Klíma (Pokorný), Rosa (Pokorný), Jílek (Svárovský) Vyloučení : Rosa 2 min.

16) Wizards DDM P10 - TJ SKV 4:2 ( 2:0, 1:1, 1:1 )
Sestava : Brabec - Záň, Rousek, Horn, Dotlačil, Pokorný, Kytka, Rosa, Klíma
Branky : Klíma 2x (Pokorný 1x, -) Vyloučení : ---

15) DDM Horní Počernice - TJ SKV 1:8 ( 0:4, 0:3, 1:1 )
Sestava : Brabec (od 20:00 Chamrád - 1 ob.gól ) - Záň, Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Jílek, Pokorný, Stolín, Šanda, Šmolík, Kytka, Svárovský, Klíma, Likler
Branky : Klíma 3x (Pokorný 2x, bez as. 1x), Pokorný 2x (Klíma 2x), Svárovský 2x (Jílek, Rousek), Šanda (-) Vyloučení : Šmolík, Horn oba 2 min.

14) TJ SKV - Benešov 1:2 ( 0:1, 1:0, 0:1 )
Sestava : Brabec - Záň, Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Jílek, Pokorný, Stolín, Šanda, Šmolík, Kytka, Svárovský, Klíma, Likler
Branky : Pokorný (Klíma) Vyloučení : Vacátko, Pokorný oba 2 min.

13) TJ SKV - Sparta Praha 2:1 ( 0:0, 1:1, 1:0 )
Sestava : Brabec - Záň, Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Šmolík, Kytka, Svárovský, Rosa, Likler, Klíma
Branky : Záň (Klíma), Pokorný (Svárovský) Vyloučení : Šmolík 2 min.

12) Black Angels - TJ SKV 3:6 ( 2:2, 0:2, 1:2 )
Sestava : Brabec - Záň, Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Šmolík, Kytka, Svárovský, Rosa, Likler
Branky : Pokorný 3x (Kytka 3x), Rousek (Rosa), Záň (Kytka), Svárovský (-) Vyloučení : ---

11) Viking Kobylisy - TJ SKV 10:5 ( 2:0, 3:2, 5:3 )
Sestava : Brabec - Rousek, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Rosa, Klíma, Beran
Branky : Pokorný 3x (Kytka, Rousek, Klíma), Svárovský (Stolín), Klíma (Pokorný) Vyloučení : Pokorný 2 min.

10) TJ SKV - Wizards DDM P-10 5:3 ( 1:1, 2:1, 2:1 )
Sestava : Chamrád - Rousek, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Rosa, Klíma, Beran
Branky : Klíma (Pokorný), Pokorný (Kytka), Stolín (Rousek), Svárovský (Rousek), Rosa (Pokorný) Vyloučení : Beran 2 min.

9) Black Angels - TJ SKV 1:2 ( 0:1, 1:0, 0:1 )
Sestava : Brabec - Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Stolín, Šanda, Šmolík, Beran, Kytka, Svárovský, Rosa, Klíma
Branky : Klíma (Vacákto), Pokorný (-) Vyloučení : ---

8) TJ SKV - DDM Horní Počernice 4:5 ( 3:1, 0:2, 1:2 )
Sestava : Chamrád - Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Stolín, Šanda, Šmolík, Beran, Kytka, Svárovský, Rosa, Klíma
Branky : Klíma (Pokorný), Pokorný (-), Pokorný (Chamrád), Šanda (Klíma) Vyloučení : Šmolík, Beran oba 2 min.

7) AC Sparta Praha - TJ SKV 2:3 ( 1:0, 0:1, 1:2 )
Sestava : Brabec - Rousek, Horn, Vacátko, Pokorný, Šanda, Šmolík, Kytka, Svárovský, Rosa, Klíma
Branky : Rousek (-), Pokorný (Rousek), Pokorný (Svárovský) Vyloučení : Šmolík, Klíma oba 2 min.

6) TJ SKV - FBŠ Bohemians 3:10 ( 0:5, 2:3, 1:2 )
Sestava : Brabec - Rousek, Horn, Vacátko, Pokorný, Šanda, Šmolík, Kytka, Svárovský, Rosa, Klíma
Branky : Rousek (Rosa), Klíma (Pokorný), Pokorný (-) Vyloučení : Brabec 2 min.

5) TJ SKV - SK Florbal Benešov 4:6 ( 1:3, 2:2, 1:1 )
Sestava : Brabec - Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Stolín, Šanda, Kytka, Svárovský, Rosa, Klíma, Likler
Branky : Klíma 2x (Dotlačil, Pokorný), Rousek (Kytka), Rosa (Klíma) Vyloučení : ---

4) Tatran Střešovice - TJ SKV 11:2 ( 5:0, 2:1, 4:1 )
Sestava : Chamrád (od 24:24 Brabec) - Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Jílek, Klíma, Likler
Branky : Pokorný (-), Rousek (Jílek) Vyloučení : ---

3) TJ SKV - x3m team SSK Future 5:12 ( 2:4, 3:5, 0:3 )
Sestava : Brabec - Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Jílek, Klíma, Likler
Branky : Jílek 2x (Pokorný, Rousek), Rousek (-), Pokorný (Šmolík), Stolín (Pokorný) Vyloučení : ---

2) Vosy Praha - TJ SKV 7:4 ( 2:3, 2:1, 3:0 )
Sestava : Chamrád - Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Rosa, Klíma, Likler
Branky : Svárovský 2x (Likler 2x), Pokorný (-), Stolín (Svárovský) Vyloučení : ---

1) TJ SKV - Ml.Boleslav 0:8 ( 0:3, 0:4, 0:1 )
Sestava : Brabec - Rousek, Horn, Dotlačil, Vacátko, Pokorný, Kytka, Stolín, Šanda, Šmolík, Svárovský, Rosa, Klíma, Likler, Kúdelka
Branky : - Vyloučení : Likler 2 min

 
JSME JEDEN TÝM