SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Výsledky B týmu


24) Viking Kobylisy - TJ SKV "B" 4:11 ( 0:3, 2:5, 2:3 )
Sestava : Šmolík - Sigl, Dotlačil - Garaj, Šaroch, Loška, Němeček, Záň - Gruber, Špaček, Chvátal, Mudruněk, Hyršovský, Birgus, Schovánek
Branky : Sigl 2x (Loška, Garaj), Němeček 2x (-), Šaroch 2x (Loška,-), Špaček 2x (Gruber 2x), Garaj (Loška), Loška (Garaj), Schovánek (Sigl) Vyloučení : Garaj 2 min.

23) TJ SKV "B" - Orel Praha 6:1 ( 3:0, 1:1, 2:0 )
Sestava : Šmolík - Sigl, Dotlačil - Garaj, Šaroch, Loška, Němeček, Záň - Gruber, Špaček, Chvátal, Mudruněk, Hyršovský, Birgus, Schovánek
Branky : Gruber (Špaček), Garaj (Dotlačil), Šaroch (Sigl), Loška (Šaroch), Špaček (Gruber), Němeček (Chvátal) Vyloučení : Špaček 2 min.

22) Panthers "B" - TJ SKV "B" 6:2 ( 1:0, 2:1, 3:1 )
Sestava : Šmolík - Garaj, Šlechta, Vočko, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík, Frydrych, Schovánek, Daníček
Branky : Garaj (Vočko), Vočko (Garaj) Vyloučení : Birgus 2 min.

21) TJ SKV "B" - Flacon 8:2 ( 2:2, 4:0, 2:0 )
Sestava : Šmolík - Garaj, Šlechta, Vočko, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík, Frydrych, Schovánek, Fiedler, Daníček
Branky : Garaj 3x ( Daníček, Vočko,-), Vočko 2x (Šlechta, Daníček), Fiedler (-), Frydrych (Birgus), Daníček (Vočko) Vyloučení : Fiedler 2 min.

20) TJ SKV "B" - Sokol Horoměřice 3:9 ( 1:1, 1:4, 1:4 )
Sestava : Záhora - Mudruněk, Sigl, Šlechta, Němeček - Garaj, Daníček, Šaroch, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Mudruněk (-), Garaj (Daníček), Daníček (Sigl) Vyloučení : Šlechta 2 min.

19) Sokol Benátky - TJ SKV "B" 3:9 ( 0:4, 1:4, 2:1 )
Sestava : Záhora - Mudruněk, Sigl, Šlechta, Němeček - Garaj, Daníček, Šaroch, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Sigl 3x (Garaj, Daníček, Záhora), Garaj 2x (Němeček,-), Šlechta (-), Birgus (Mudruněk), Šaroch (Sigl), Němeček (-) Vyloučení : Birgus 2 min.

18) Falcon - TJ SKV "B" 3:1 ( 1:0, 1:1, 1:0 )
Sestava : Birkáš - Šlechta, Šaroch - Kadoun, Frydrych, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Šlechta (Frydrych) Vyloučení : Birgus 2 min.

17) TJ SKV "B" - Panthers "B" 1:5 ( 0:0, 1:3, 0:2 )
Sestava : Birkáš - Šlechta, Šaroch - Kadoun, Frydrych, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Frydrych (Hyršovský) Vyloučení : Kadoun 2 min.

16) TJ SKV "B" - Sokol Benátky 9:5 ( 3:1, 2:3, 4:1 )
Sestava : Záhora - Němeček, Sigl, Mudruněk, Šlechta - Garaj, Loška, Daníček, Frydrych, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Loška 3x (Daníček 2x, Garaj), Daníček 3x (Garaj, 2x bez), Garaj 2x (Daníček 2x), Frydrych (-)   Vyloučení : Ondrejčík, Sigl, Němeček vš.2 min.

15) Sokol Horoměřice - TJ SKV "B" 5:3 ( 2:2, 0:1, 3:0 )
Sestava : Záhora - Němeček, Sigl, Mudruněk, Šlechta - Garaj, Loška, Daníček, Frydrych, Hyršovský, Birgus, Ondrejčík
Branky : Garaj (Daníček), Frydrych (-), Loška (Sigl) Vyloučení : Garaj 2 min.

14) Orel Praha - TJ SKV "B" 1:3 ( 0:0, 0:2, 1:1 )
Sestava : Záhora - Schovánek, Hyršovský, Fiedler, Garaj, Kytka, Birgus
Branky : Garaj 2x (Fiedler 1x), Hyršovský (Kytka) Vyloučení : ---

13) TJ SKV "B" - Viking Kobylisy 2:4 ( 1:1, 1:1, 0:2 )
Sestava : Záhora - Schovánek, Hyršovský, Fiedler, Garaj, Kytka, Birgus
Branky : Garaj 2x (Kytka 1x), Birgus (Garaj) Vyloučení : Kytka 2 min.

12) Viking Kobylisy - TJ SKV "B" 5:4 ( 1:3, 1:1, 3:0 )
Sestava : Záhora - Mudruněk, Sigl, Frydrych, Němeček, Kytka, Garaj, Loška, Gruber, Špaček, Schovánek, Hyršovský
Branky : Garaj (Frydrych), Frydrych (Garaj), Gruber (-), Loška (Frydych) Vyloučení : Hyršovský, Garaj, Sigl vš.2 min.

11) TJ SKV "B" - Orel Praha 9:2 ( 2:0, 3:1, 4:1 )
Sestava : Záhora - Mudruněk, Sigl, Frydrych, Němeček, Kytka, Garaj, Loška, Gruber, Chvátal, Špaček, Schovánek, Hyršovský
Branky : Kytka 4x (Schovánek, Sigl, 2x bez as.), Garaj (Loška), Sigl (-), Gruber (Špaček), Špaček (Gruber), Loška (Kytka) Vyloučení : Sigl 2 min.

10) FbC Panthers "B" - TJ SKV "B" 4:5 ( 2:1, 1:1, 1:3 )
Sestava : Záhora - Schovánek, Hyršovský, Mudruněk, Sigl, Birgus, Kytka, Garaj, Frydrych
Branky : Birgus 2x (Kytka 2x), Kytka (Sigl), Garaj (Hyršovský), Sigl (Garaj) Vyloučení : Mudruněk, Birgus oba 2 min.

9) TJ SKV "B" - Floorball Club Falcon 13:1 ( 5:0, 6:0, 2:1 )
Sestava : Záhora - Schovánek, Hyršovský, Mudruněk, Sigl, Birgus, Kytka, Garaj, Frydrych
Branky : Garaj 5x (Sigl 2x, Frydrych, Kytka, Birgus), Kytka 3x (Sigl 1x, Schovánek 1x), Frydrych 2x (Záhora, Birgus), Birgus (Garaj), Sigl (Garaj), vlastní Vyloučení : Kytka 2 min.

8) TJ SKV "B" - Sokol Horoměřice 3:5 ( 1:0, 2:0, 0:5 )
Sestava : Landbauer - Schovánek, Hyršovský, Nemeček, Daníček, Birgus, Kytka, Garaj, Frydrych, Mudruněk
Branky : Birgus (Schovánek), Frydrych (Garaj), Daníček (Garaj) Vyloučení : Kytka 2 min.

7) Sokol Benátky - TJ SKV "B" 5:17 ( 0:5, 3:4, 2:8 )
Sestava : Landbauer - Schovánek, Hyršovský, Nemeček, Daníček, Birgus, Kytka, Garaj, Frydrych, Mudruněk
Branky : Daníček 6x (Garaj 2x,Mudruněk 1x,Frydrych 1x, Kytka 1x), Birgus 3x (Hyršovský 2x), Frydrych 3x (Garaj 2x,Daníček 1x), Garaj 2x (Frydrych 1x), Kytka (Garaj), Schovánek (-), Němeček (Kytka) Vyloučení : Němeček 2 min

6) TJ SKV "B" - Panthers "B" 2:6 ( 1:1, 0:1, 1:4 )
Sestava : Landbauer - Kozák, Šlechta, Ondrejčík, Hyršovský, Frydrych, Birgus, Garaj, Schovánek
Branky : Frydrych (Garaj), Garaj (Schovánek) Vyloučení : ---

5) Floorball Club Falcon - TJ SKV "B" 2:2 ( 2:0, 0:1, 0:1 )
Sestava : Landbauer - Kozák, Šlechta, Ondrejčík, Hyršovský, Frydrych, Birgus, Garaj, Schovánek
Branky : Frydrych (Garaj, Kozák) Vyloučení : ---

4) TJ SKV "B" - Sokol Benátky 6:4 ( 1:0, 5:2, 0:2 )
Sestava : Landbauer - Záň, Němeček, Sigl, Mudruněk, Fiedler, Loška, Ondrejčík, Hyršovský, Frydrych, Birgus
Branky : Němeček (Loška), Birgus (Němeček), Loška (Birgus), Fiedler (Ondrejčík), Záň (Loška), Sigl (Záň) Vyloučení : Mudruněk 4 min, Birgus 2 min.

3) Sokol Horoměřice - TJ SKV "B" 2:2 ( 1:1, 1:0, 0:1 )
Sestava : Landbauer - Záň, Němeček, Sigl, Mudruněk, Fiedler, Loška, Ondrejčík, Hyršovský, Frydrych, Birgus
Branky : Záň (Loška), Fiedler(-) Vyloučení : Němeček 4 min, Loška 2 min.

2) TJ SKV "B" - Viking Kobylisy 3:13 ( 1:0, 0:7, 2:6 ) kontumováno, výsledek ponechán
Sestava : Birkáš - Kozák, Hyršovský, Knápek, Němeček, Vočko, Loška, Ondrejčík, Birgus, Schovánek
Branky : Knápek 2x ( Vočko, Loška ), Němeček (Kozák) Vyloučení : -

1) Orel Praha - TJ SKV "B" 5:3 ( 2:1, 1:1, 2:1 ) kontumováno na 0:5
Sestava : Birkáš - Kozák, Hyršovský, Knápek, Vočko, Loška, Ondrejčík, Birgus
Branky : Knápek (Vočko), Vočko (Loška), Birgus (Knápek) Vyloučení : Vočko 2 min

 
JSME JEDEN TÝM