SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů - Junioři "A"
datum čas kolo domácí hosté hala
26.9.09 11:30 1 TJ SKV FbC Panthers SH Podvinný mlýn
26.9.09 14:30 2 Black Angels TJ SKV SH Podvinný mlýn
11.10.09 0:00 3 TJ SKV FbC Kladno Unihoc Aréna Praha
11.10.09 0:00 4 Tatran Střešovice B TJ SKV Unihoc Aréna Praha
25.10.09 0:00 5 Wizards DDM P-10 TJ SKV Unihoc Aréna Praha
25.10.09 0:00 6 TJ SKV SSK Future B Unihoc Aréna Praha
7.11.09 0:00 7 FbC Panthers TJ SKV TJ Radlice
7.11.09 0:00 8 TJ SKV AC Sparta Praha TJ Radlice
21.11.09 0:00 9 TJ SKV Tatran Střešovice B SH Kunratice
21.11.09 0:00 10 FbC Start 98 TJ SKV SH Kunratice
5.12.09 0:00 11 TJ SKV Wizards DDM P-10 SH Čakovice
5.12.09 0:00 12 FbC Kladno TJ SKV SH Čakovice
9.1.10 0:00 13 Tatran Střešovice B TJ SKV Sokol Kr.Vinohrady
9.1.10 0:00 14 TJ SKV FbC Start 98 Sokol Kr.Vinohrady
30.1.10 0:00 15 TJ SKV FbC Panthers TJ Radlice
30.1.10 0:00 16 AC Sparta Praha TJ SKV TJ Radlice
13.2.10 0:00 17 TJ SKV Wizards DDM P-10 SH Čakovice
13.2.10 0:00 18 SSK Future B TJ SKV SH Čakovice
27.2.10 0:00 19 TJ SKV Black Angels Unihoc Aréna Praha
27.2.10 0:00 20 FbC Start 98 TJ SKV Unihoc Aréna Praha
14.3.10 0:00 21 FbC Kladno TJ SKV Sokol Kr.Vinohrady
14.3.10 0:00 22 TJ SKV AC Sparta Praha Sokol Kr.Vinohrady
28.3.10 0:00 23 Black Angels TJ SKV Přetlaková SH Kladno
28.3.10 0:00 24 TJ SKV SSK Future B Přetlaková SH Kladno
Rozpis zápasů - Junioři "B"
datum čas záp. domácí hosté hala
20.9.09 09:10 1 Orel Praha TJ SKV B TJ Radlice
20.9.09 13:50 2 TJ SKV B Sokol Kobylisy TJ Radlice
3.10.09 8:00 3 Sokol Horoměřice TJ SKV B Sokol Kr.Vinohrady
3.10.09 12:40 4 TJ SKV B Sokol Benátky Sokol Kr.Vinohrady
25.10.09 9:10 5 Floorball Falcon TJ SKV B SH Kunratice
25.10.09 12:40 6 TJ SKV B FbC Panthers B SH Kunratice
22.11.09 0:00 7 Sokol Benátky TJ SKV B TJ Radlice
22.11.09 0:00 8 TJ SKV B Sokol Horoměřice TJ Radlice
6.12.09 0:00 9 FbC Panthers B TJ SKV B SH Kunratice
6.12.09 0:00 10 TJ SKV B Floorball Falcon SH Kunratice
20.12.09 0:00 11 TJ SKV B Orel Praha Gym.dr.Pekaře Boles.
20.12.09 0:00 12 Sokol Kobylisy TJ SKV B Gym.dr.Pekaře Boles.
10.1.10 0:00 13 TJ SKV B Sokol Kobylisy TJ Radlice
10.1.10 0:00 14 Orel Praha TJ SKV B TJ Radlice
31.1.10 0:00 15 Sokol Horoměřice TJ SKV B Sokol Kr.Vinohrady
31.1.10 0:00 16 TJ SKV B Sokol Benátky Sokol Kr.Vinohrady
13.2.10 0:00 17 TJ SKV B FbC Panthers B Unihoc Aréna Praha
13.2.10 0:00 18 Floorball Falcon TJ SKV B Unihoc Aréna Praha
20.3.10 0:00 19 Sokol Benátky TJ SKV B TJ Sokol Kobylisy
20.3.10 0:00 20 TJ SKV B Sokol Horoměřice TJ Sokol Kobylisy
10.4.10 0:00 21 FbC Panthers B TJ SKV B SH Neveklov
10.4.10 0:00 22 TJ SKV B Floorball Falcon SH Neveklov
25.4.10 0:00 23 TJ SKV B Orel Praha Gym.dr.Pekaře Boles.
25.4.10 0:00 24 Sokol Kobylisy TJ SKV B Gym.dr.Pekaře Boles.
 

 označené zápasy pořádáme !!

 
JSME JEDEN TÝM