SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Floorball shop Cup09

ELÉVOVÉ :  Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, které bojovaly o čtyři postupová místa do play-off. Žádný tým neprošel základní skupinou bez prohry a tak se bojovalo až do posledního zápasu. V něm byla úspěšnější FBŠ, která porazila Hattrick Brno. Dříve si již zajistily postup týmy Black Angels, Chodova a Startu98. Náš tým složený i z pěti hráčů přípravky se do závěrečných bojů bohužel nedostal.
Obě semifinále byla velmi dramatická a vyrovnaná. V prvním Black Angels přehrálo FBŠ 2:1 a ve druhém musely o postupu rozhodnout až nájezdy. V nich byl šťastnější Start98. Zápas o třetí místo se stal jasnou záležitostí FBŠ. Finalový zápas s krásnou diváckou kulisou byl pak skutečným vyvrcholením turnaje elévů. Dramatický souboj musely opět rozhodnout nájezdy. V nich tentokráte Start neuspěl a pohár pro vítěze si odnesl tým Black Angels.

ML. ŽÁCI :  Již zápasy v základní skupině ukázaly možnosti čtyř zúčastněných týmů. Obě semifinále vlastně potvrdily umístění v základní skupině. O třetí místo se tak utkalo Black Angels se školním týmem ze školy Lobkovicovo náměstí. I když většina kluků z "Lobkovičáku" nemá s vrcholovým žákovským florbalem téměř žádné zkušenosti, v boji o třetí místo bojovali jako lvi a podařilo se jim nastřílet soupeři pět branek. Na zisk třetího místa to však nestačilo. Ve finále pak naši borci nestačili na rozjetou FBŠ a podlehli jí 7:0.  Kladem je určitě náš výkon v prvním semifinále proti Black Angels. Pokud budeme předvědět v nadcházející sezóně takové výkony, nemusíme se o ligovou příslušnost bát.

 
JSME JEDEN TÝM