SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Floorball shop Cup08

ELÉVOVÉ :

První den turnaje vyšel elévům přímo skvěle a získali plný počet devíti bodů. Druhý den si pojistili postup do play-off dvěma nerozhodnými výsledky a v tabulce tak obsadili druhé místo. Toto umístění bylo velkým úspěchem, vždyť mimo Vodolky hráli ostatní soupeři v letošní sezóně první elévskou ligu ( Boleslav a Nusle bojovali o titul, Black Angels a  Chodov sestupují a mohou se tak stát pro příští sezónu našimi soupeři ). Třetí den se našim chlapcům ale nevydařil. Bez kapitána Ríši Klímy se nám v boji o finále nepodařilo přehrát Boleslav a jasně jsme jí podlehli 0:7. V boji o třetí místo jsme již v sobě nenašli dostatek psychických sil a podlehli jsme Chodovu 3:9. I když se nám nepodařilo získat alespoň bronzový pohár, turnaj ukázal, že jsme schopni vyhrát i nad týmy z první ligy. To je do bojů v příští sezóně velký příslib !! Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ondra Vašíček (Nusle), nejlepším brankařem Dominik Pech (MB) a kanadské bodování vyhrál Jakub Uher z Chodova ( 30 bodů 23+7 ).

MLADŠÍ ŽÁCI :

Po suveréním vítězství v základní části nám ve finále nepřálo štěstí a ve velmi nervózním utkání s nehezkými vystoupením trenéra a rodičů soupeře během utkání jsme prohráli o jednu branku. Do utkání nemohl nastoupit zraněný Grubi a museli ho nahradit elévové. Ve vyrovnaném utkání jsme do poslední třetiny nastupovali s jednobrankovým mankem, které se nám v její druhé polovině povedlo Jakubem Záněm smazat. Soupeř však dokázal ještě jednou strhnou vedení na svojí stranu. I na tento gól dokázal Jakub půl minuty před koncem odpovědět. K překvapení všech ale rozhodčí vyrovnávající gól pro údajnou vysokou hůl neuznal. Na vstřelení další branky už čas nebyl. Přesto si naši hráči za předvedený výkon zaslouží pochvalu. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Záň, nejlepším brankařem Pavel Soukup z Black Angels a kanadské bodování vyhrál Lukáš Chvátal ( 8 bodů 3+5 ).
V jednom utkání turnaje si poprvé spolu zahráli bratři Záňové.

Pro zajímavost se podívejte na komentář k turnaji na stránkách Black Angels. Myslím, že objektivnost jim trochu chybí :

STARŠÍ  ŽÁCI :

Pro nedostatek týmů byly kategorie st.žáků a dorostenců sloučeny. Starší žáky tak čekal nelehký úkol. Pokud chtěli získat pohár pro vítěze, museli porazit dorostence Petrovic a SKV. V základní části se jim to nepodařilo a oba zápasy prohráli. K postupu do play-off jim ale stačila výhra nad B-týmem starších žáků a Vodolkou. V semifinále nás čekal již zmiňovaný tým dorostenců Petrovic a před začátkem utkání nám vůbec nebylo do smíchu. Nemohli totiž nastoupit zranění Grubi ( natažený stehenní sval ), Roši ( oteklý palec u ruky ) a Suchy ( teplota ). Naši borci koučovaní Rošim ze střídačky se ale do soupeře zakousli a nejmenší hráč na hřišti Lošin dvěma góly pomohl k našemu vítězství 4:1. V posledním finálovém utkání turnaje jsme se popasovali s našimi dorostenci. Tréňa se nemohl rozpůlit a tak si pro finále vybral střídačku dorostu. Na naší straně si tak zopakoval koučování Roši. Do vedení se dostal dorostenecký tým a chvíli se zdálo, že utkání bude mít jednoznačný průběh. Naši chlapci se ale z gólu oklepali a bojovně naladěný Ondra Loška dokázal ještě v první třetině vyrovnat. Další dvě třetiny pak přiváděl útočníky dorostu k šílenství náš skvělý Záhy. Ten předváděl v brance neuvěřitelné zákroky a udržel remízu 1:1 až do konce. Krásný zápas vyvrcholil nájezdy. Začal Hajdy a proměnil, Furák nedal, Dejv nedal, Hnyk proměnil, Kápo dal, Frydrich nedal, Zánisko nedal, Vočko nedal a Honza Sláma rozhodl o skvělém a úžasném vítězství starších žáků. Nejlepším brankařem byl vyhlášen Kuba Záhora, nejlepším hráčem Jirka Heidinger a nejproduktivnějším hráčem se stal Jan Vočko z dorostu SKV ( 11 bodů 7+4 ).