SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Výsledky A-týmu


11) TJ SKV - SSK Future B 10:2 ( 4:1, 2:1, 4:0 )
Sestava : Filip - Medřický, Blažej, Zelinka, Šmíd, Záň, Daníček, Kaisler, Kalina, Vilhelm
Branky : Daníček 4x (Blažej 2x, Medřický 2x), Zelinka 2x (Záň, bez), Medřický (-), Vilhelm (Záň), Šmíd (Daníček), Kaisler (-) Vyloučení : ---

10) Petrovice - TJ SKV 3:4 ( 0:0, 3:1, 0:3 )
Sestava : Filip - Medřický, Blažej, Zelinka, Šmíd, Záň, Daníček, Kaisler, Kalina, Vilhelm
Branky : Daníček (Kaisler), Medřický (Záň), Záň (Kalina), Zelinka (Záň) Vyloučení : ---

9) TJ SKV - Sokol Mukařov 11:1 ( 6:0, 1:1, 4:0 )
Sestava : Filip - Blažej, Šolaja, Šmíd, Záň, Daníček, Klicman, Jansa, Studnička
Branky : Jansa 3x (Klicman, bez 2x), Blažej 2x (-), Daníček 2x (Šmíd, bez), Šolaja (Záň), Šmíd (-), Studnička (-), Klicman (Jansa) Vyloučení : Klicman 2 min.

8) Vorms Praha - TJ SKV 2:4 ( 1:1, 1:0, 0:3 )
Sestava : Filip - Blažej, Šolaja, Šmíd, Záň, Daníček, Klicman, Jansa, Studnička
Branky : Klicman 2x (Jansa 1x), Záň (-), Blažej (Daníček) Vyloučení : Klicman 4 min.

7) Viking Kobylisy - TJ SKV 1:18 ( 0:6, 1:8, 0:4 )
Sestava : Procházka - Filip, Jansa, Maier, Daníček, Záň, Šmíd, Zelinka, Kopáč, Šolaja, Kalina
Branky : Záň 5x (Kopáč 3x, Šmíd 2x), Jansa 3x (Šolaja 3x), Šmíd 2x (Daníček, Kopáč), Kopáč 2x (Zelinka, Záň), Daníček 2x (Jansa, -), Zelinka 2x (Kopáč 2x), Šolaja (Jansa), Filip (-)   Vyloučení : ---

6) TJ SKV - Benešov B 6:2 ( 4:0, 0:1, 2:1 )
Sestava : Procházka - Filip, Jansa, Maier, Záň, Šmíd, Zelinka, Kopáč, Šolaja, Kalina
Branky : Záň 2x (Kopáč 2x), Jansa (Filip), Kalina (Záň), Zelinka (Filip), Šmíd (Záň) Vyloučení : Zelinka 2 min.

5) Black Angels "C" - TJ SKV 0:10 ( 0:4, 0:2, 0:4 )
Sestava : Filip - Blažej, Kopáč, Zelinka, Šmíd, Záň, Maier, Kaisler, Kalina, Záhora, Medřický
Branky : Medřický 3x (Blažej 1x, Kopáč 1x), Blažej 2x (Medřický 2x), Záň 2x (Maier 1x), Kalina (Záň), Kopáč (Blažej), Kaisler (-) Vyloučení : Záň 2 min.

4) TJ SKV - FbC Panthers 2:1 ( 0:0, 0:0, 0:0 )
Sestava : Filip - Blažej, Kopáč, Zelinka, Šmíd, Záň, Maier, Kaisler, Kalina, Záhora, Medřický
Branky : Blažej (-), Zelinka (Šmíd) Vyloučení : ---

3) TJ SKV - FBŠ Bohemians "B" 9:0 ( 6:0, 2:0, 1:0 )
Sestava : Procházka - Blažej, Šolaja, Kopáč, Wilhelm, Zelinka, Šmíd, Záň, Daníček, Maier, Klicman, Kaisler, Kalina, Filip
Branky : Záň 3x (Kaisler 1x), Zelinka 2x (Wilhelm 1x), Wilhelm (Záň), Filip (Blažej), Kopáč (Záň), Šolaja (-) Vyloučení : ---

2) TJ SKV - Petrovice 2:4 ( 0:0, 1:2, 1:2 )
Sestava : Filip - Šolaja, Kopáč, Hájek, Wilhelm, Zelinka, Šmíd, Záň, Daníček, Klicman, Jansa, Maier, Kaisler, Kalina, Blažej
Branky : Šmíd (Blažej), Záň (-) Vyloučení : ---

1) SSK Future B - TJ SKV 0:10 ( 0:4, 0:4, 0:2 )
Sestava : Procházka (16 min.), Filip (8 min.) - Šolaja, Kopáč, Hájek, Wilhelm, Zelinka, Šmíd, Záň, Daníček, Klicman, Jansa, Maier, Kaisler, Kalina, Blažej
Branky : Kopáč 2x (Daníček, Kaisler), Klicman 2x (-), Blažej 2x (Hájek, Šolaja), Wilhelm (-), Hájek (Kopáč), Záň (Šolaja), Kaisler (-) Vyloučení : ---

 
JSME JEDEN TÝM