SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

St.žáci NISA 07

Výsledky našich týmů na turnaji NISAOPEN 2007

St. žáci A - skupina B :
TJ SKV - 1. FBK Jablonec nad Nisou 0:2
Athletic Praha - TJ SKV 2:2
TJ JM Chodov - TJ SKV 3:2
FbK Orlicko Třebovsko - TJ SKV 3:0
TJ SKV - ZŠ Ještědská Liberec 1:4

I přes bojovné výkony získalo naše mužstvo pouze 1 bod a ze základní skupiny nepostoupilo. Nejlepší výkon jsme podali v zápase s družstvem z Chodova, kde jsme i přes velmi výraznou věkovou a výškovou převahu soupeře drželi se soupeřem krok a bojovali o jeden bod do poslední chvíle. Vyrovnání nepřineslo bohužel ani odvolání brankáře. S nejmladším týmem v této věkové kategorii jsme však ostudu neudělali. 

  
St. žáci B - skupina D :
TJ Sokol Ostrava Zábřeh - TJ SKV Benfika 10:0
Sokol Pardubice - TJ SKV Benfika 9:1
TJ SKV Benfika - Black Angels 0:4
Florbal Sokol Rudná - TJ SKV Benfika 6:1

Na našem druhém týmu se projevila jak určitá nesehranost mužstva, tak i kvalita soupeřů. Tým z Ostravy nakonec získal bronzové medaile, Sokol Pardubice zase během sezóny neprohrál zádné ligové utkání.

Kanadské bodování našich hráčů :

Jan Sláma SKV A 2 0 2
Lukáš Chvátal SKV A 1 0 1
Jakub Gruber SKV A 1 0 1
Jiří Heidinger SKV A 1 0 1
Štěpán Vaněček SKV - Benfika 1 0 1
Jiří Albrecht SKV - Benfika 1 0 1
Jakub Záň SKV A 0 1 1
Ondřej Loška SKV A 0 1 1
Tomáš Knápek SKV - Benfika 0 1 1

Vítězem turnaje v kategorii BU 16 se stal tým FUTURE, který ve finále pozazil FBŠ Bohemians 2:0.

Kanadské bodování turnaje kategorie BU16 :

Jméno   Příjmení   Kategorie   Družstvo   góly   asistence   kanada 
Tomáš Kincl BU 16 Wizards DDM Praha 10 7 4 11
David Pohlot BU 16 Florbal Sokol Rudná 7 2 9
Jan Orna BU 16 FUTURE 7 2 9
Martin Grubr BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 6 3 9
Nathan Kračunov BU 16 FUTURE 4 4 8
Jan Šebesta BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 3 5 8
Vítězslav Ron BU 16 ZŠ Ještědská 5 2 7
Lukáš Cimburek BU 16 Sokol Pardubice 5 2 7
Tomáš Ebel BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 3 4 7
Michal Filatov BU 16 TJ JM Chodov 2 5 7
Pavel Čihák BU 16 FbŠ Bohemians 2 5 7
Jakub Tomšíček BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 5 1 6
Richard Mužátko BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 4 2 6
David Hrkota BU 16 ZŠ Ještědská 4 2 6
Michal Klápa "C" BU 16 TJ JM Chodov 4 2 6
Adam Růžek BU 16 FbŠ Bohemians 4 2 6
Ondrřej Havlas BU 16 FUTURE 4 2 6
Marek Břeska BU 16 TJ JM Chodov 3 3 6
Dominik Čuba BU 16 Wizards DDM Praha 10 3 3 6
Miloš Tyl BU 16 FUTURE 3 3 6
David Šutko BU 16 FUTURE 3 3 6
Martin Junek BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 4 1 5
Jan Kočka BU 16 Wizards DDM Praha 10 3 2 5
Tomáš Vejdovec BU 16 Wizards DDM Praha 10 2 3 5
Michal Kahoun BU 16 Athletics Praha 2 3 5
Jakub Menhart BU 16 FbŠ Bohemians 2 3 5
Marek Pucholt BU 16 Florbal Sokol Rudná 2 3 5
Dominik Haris BU 16 FbŠ Bohemians 2 3 5
MIchal Strachota BU 16 FUTURE 2 3 5
Patrik Bulíček BU 16 Jablonec nad Nisou 1 4 5
Martin Friedmann BU 16 Florbal Sokol Rudná 1 4 5
RICHARD MAREK BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 4 0 4
Dominik Reczai BU 16 Jablonec nad Nisou 4 0 4
David Macek BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 3 1 4
Pavel Sekyra BU 16 Jablonec nad Nisou 3 1 4
David Augustin BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 3 1 4
Marek Novák BU 16 Wizards DDM Praha 10 3 1 4
Martin Novotný BU 16 FbŠ Bohemians 3 1 4
Jan Piskáček BU 16 FbŠ Bohemians 3 1 4
Michal Slušňák BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 3 1 4
Tomáš Těšitel BU 16 FUTURE 3 1 4
Ondřej Dudla BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 2 2 4
Tomáš Jurčík BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 2 2 4
Jan Bureš BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 2 2 4
Jakub Horáček BU 16 Black Angels 2 2 4
Lukáš Kuřina BU 16 TJ JM Chodov 2 2 4
Martin Maryško BU 16 FbŠ Bohemians 2 2 4
Zbyněk Erlebach BU 16 ZŠ Ještědská 1 3 4
Jakub Bedlek BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 1 3 4
Vojtěch Peřka BU 16 FUTURE 0 4 4
Aleš Dostál BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 3 0 3
Zbyněk Prokšan BU 16 Athletics Praha 3 0 3
Luboš Veis BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 3 0 3
Tomáš Pokorný BU 16 Florbal Sokol Rudná 3 0 3
Marek Dida BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 3 0 3
Adam Rýdl BU 16 Black Angels 2 1 3
Karel Mrkos BU 16 TJ JM Chodov 2 1 3
Lukáš Hájek BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 2 1 3
Vít Losenický BU 16 Sokol Pardubice 2 1 3
Jakub Zrubecký BU 16 Athletics Praha 2 1 3
Tomáš Teplý BU 16 Athletics Praha 2 1 3
Tomáš Zeman BU 16 FbŠ Bohemians 2 1 3
David Mikolášek BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 2 1 3
Daniel Chomistek BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 2 1 3
Karel Svatoš BU 16 FUTURE 2 1 3
Roman Pícha BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 1 2 3
Michal Dombrovský BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 1 2 3
Ondřej Lukeš BU 16 Sokol Pardubice 1 2 3
Jan Kameník BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 0 3 3
JAKUB ŠÍMA BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 2 0 2
Vlastimil Liberácký BU 16 Voušasové 2 0 2
Tomáš Pecen BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 2 0 2
Tomáš Cvejn BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 2 0 2
Martin Roman BU 16 Jablonec nad Nisou 2 0 2
Štěpán Ježek BU 16 ZŠ Ještědská 2 0 2
David Ježek BU 16 ZŠ Ještědská 2 0 2
Marek Matěna BU 16 Sokol Pardubice 2 0 2
Štěpán Seliger BU 16 FbŠ Bohemians 2 0 2
Martin Laštík BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 2 0 2
Vít Kocián BU 16 Draci FBC Liberec 2 0 2
Jiří Jeník BU 16 Draci FBC Liberec 2 0 2
Jan Sláma BU 16 SKV - A 2 0 2
MICHAL JANSA BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 1 1 2
Jakub Stejskal BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 1 1 2
David Kašpar BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 1 1 2
Adam Moravec BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 1 1 2
Tomáš Tuček BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 1 1 2
Michael Bohin BU 16 Black Angels 1 1 2
Dominik Chmelař BU 16 Sokol Pardubice 1 1 2
Lukáš Fridrich BU 16 Black Angels 1 1 2
Patrik Lapáček BU 16 Athletics Praha 1 1 2
Martin Chaloupka BU 16 FbŠ Bohemians 1 1 2
Jiří Gold BU 16 DDM Liberec 1 1 2
Lukáš Netolický BU 16 Draci FBC Liberec 1 1 2
Patrik Kozár BU 16 FUTURE 1 1 2
LUKÁŠ HOUDEK BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 0 2 2
Jan Štěrbák BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 0 2 2
Daniel Lojda BU 16 Black Angels 0 2 2
Vojtěch Kořínek BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 0 2 2
David Maršík BU 16 Sokol Pardubice 0 2 2
Vít Míča BU 16 Sokol Pardubice 0 2 2
David Kala BU 16 Draci FBC Liberec 0 2 2
DOMINIK JANSA BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 1 0 1
Tomáš Exner BU 16 Voušasové 1 0 1
Tomáš Grigar BU 16 FbŠ Bohemians Bay 1 0 1
Tomáš Charvát BU 16 FbŠ Bohemians Bay 1 0 1
Patrik Míka BU 16 FbŠ Bohemians Bay 1 0 1
Martin Bezdíčka BU 16 Jablonec nad Nisou 1 0 1
Tomáš Vít BU 16 Jablonec nad Nisou 1 0 1
Marian Jelínek BU 16 TJ JM Chodov 1 0 1
Matěj Vojtovič BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 1 0 1
Šimon Pavelka BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 1 0 1
Tomáš Podskalský BU 16 Black Angels 1 0 1
Marek Ludvík BU 16 Black Angels 1 0 1
Michal Šťastný BU 16 ZŠ Ještědská 1 0 1
Daniel Cabiš BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 1 0 1
Filip Libánský BU 16 Sokol Pardubice 1 0 1
Tomáš Vasil BU 16 Sokol Pardubice 1 0 1
Petr Jelínek BU 16 Sokol Pardubice 1 0 1
Michal Mojžíš BU 16 Wizards DDM Praha 10 1 0 1
Petr Pejša BU 16 Athletics Praha 1 0 1
Jan Pejša BU 16 Athletics Praha 1 0 1
Jonáš Amrich BU 16 FbŠ Bohemians 1 0 1
Tomáš Skřivánek BU 16 DDM Liberec 1 0 1
Jan Bruner BU 16 DDM Liberec 1 0 1
Andrej Boniš BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 1 0 1
Lukáš Chvátal BU 16 SKV A 1 0 1
Jakub Gruber BU 16 SKV A 1 0 1
Jiří Heydinger BU 16 SKV A 1 0 1
Štěpán Vaněček BU 16 SKV - Benfika 1 0 1
Jiří Albrecht BU 16 SKV - Benfika 1 0 1
Roman Janeba BU 16 FUTURE 1 0 1
VÁCLAV KOUŘIL BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 0 1 1
MARTIN TUČEK BU 16 KAMNICKÝ ŠENOV 0 1 1
Jiří Fogl BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 0 1 1
Martin Linhart BU 16 FbK Orlicko Třebovsko 0 1 1
Vladislav Holotík BU 16 FbŠ Bohemians Bay 0 1 1
Aleš Moravec BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 0 1 1
Petr Kubrt BU 16 ŠSK Bodlinka Dobruška 0 1 1
Jakub Přichystal BU 16 Jablonec nad Nisou 0 1 1
Ondřej Soukup BU 16 Jablonec nad Nisou 0 1 1
Radek Ondráček BU 16 Voušasové 0 1 1
Filip Tomáš BU 16 Voušasové 0 1 1
Lukáš Hastrdlo BU 16 ZŠ Ještědská 0 1 1
Filip Chmelíček BU 16 TJ JM Chodov 0 1 1
Tomáš Čech BU 16 TJ Sokol Ostrava Zábřeh 0 1 1
Jan Panna BU 16 Sokol Pardubice 0 1 1
Luboš Volkof BU 16 Sokol Pardubice 0 1 1
Marek Vodochodský BU 16 Sokol Pardubice 0 1 1
Radek Formánek BU 16 Sokol Pardubice 0 1 1
Martin Pošvec BU 16 SK Českobudějovičtí lvi 0 1 1
Lukáš Vávra BU 16 Wizards DDM Praha 10 0 1 1
Pavel Dušek BU 16 Wizards DDM Praha 10 0 1 1
František Ševčík BU 16 Wizards DDM Praha 10 0 1 1
Tomáš Pešek BU 16 Florbal Sokol Rudná 0 1 1
David Vágner BU 16 DDM Liberec 0 1 1
Jakub Hindický BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 0 1 1
Ladislav Varga BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 0 1 1
Juraj Barták BU 16 Šk Slávia SPU DFA Nitra 0 1 1
Štěpán Čanda BU 16 Draci FBC Liberec 0 1 1
Tomáš Vaňata BU 16 Draci FBC Liberec 0 1 1
Jan Bartůněk BU 16 FbŠ Bohemians Bay 0 1 1
Jakub Záň BU 16 SKV A 0 1 1
Ondřej Loška BU 16 SKV A 0 1 1
Tomáš Knápek BU 16 SKV - Benfika 0 1 1
Stěpán Weis BU 16 FUTURE 0 1 1
Jakub Horáček BU 16 FUTURE 0 1 1
Jan Vít BU 16 Jablonec nad Nisou -1 0 -1
 

Zdroj : www.nisaopen.net

 
JSME JEDEN TÝM