SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Prague games 07

Výsledky :

 

B 16H - starší žáci

 Stát

1. 

2.

3.

4. 

5. 

6. 

skóre

body 

pořadí 

1.

IBK Bastr

CZE

     

3:0

3:3

2:1

0:5

2:0

10:9

7

2

2.

Kungälv IBK I.

SWE

0:3 

       

2:2

0:2

0:11

1:2

3:20

1

6

3.

Sokol Havl.Brod

CZE

3:3

2:2

     

3:3

0:4

4:2

12:14

5

3

4.

Sokol Kr. Vinohrady

CZE

1:2

2:0

3:3

      

0:12

3:1

9:18

5

4

5.

Torpedo Havířov

CZE

5:0

11:0

4:0

12:0

     

7:1

39:1

10

1

6.

Zug United II.

SUI

0:2

2:1

2:4

1:3

1:7

     

6:17

2

5

Naše mužstvo bojovalo o postup do poslední chvíle a ještě v poslední minutě posledního zápasu by nás pouhý jeden gól v síti IBK Bastr posouval do dalších bojů. Místo toho jsme však smolně inkasovali a tak na nás zbylo 4.místo ve skupině. I tak byly výkony velmi dobré a slibují úspěšnější sezónu. Mužstva ze Švédska a Švýcarska se přeci neporážejí každý den.   

Kanadské bodování týmu :

 

 

7 Heidinger Jiří 2 4 6
91 Sláma Jan 1 2 3
5 Gruber Jakub 2 0 2
11 Suchánek David 2 0 2
3 Loška Ondřej 1 0 1
4 Dotlačil Filip 1 0 1
85 Záň Jakub 0 1 1
6 Kadoun Jindřich 0 1 1

Dále klub reprezentovali : Záhora Jakub ( brankář ), Fučík Martin, Vaněček Štěpán, Fiedler Jiří, Hausl Miroslav, Kubice Bedřich, Hnátek Jan ( brankář )  

 

 

B 14C - mladší žáci

 Stát

1. 

2.

3.

4. 

5. 

6. 

skóre

body 

pořadí 

1.

FBK Jíčín

CZE

    

6:2

1:9

6:3

7:2

4:2

24:8

8

2

2.

IBK Bastr

CZE

2:6 

       

1:4

1:6

8:1

1:10

13:27

2

5

3.

Ingarö IF

SWE

9:1

4:1

     

6:1

7:1

3:2

29:6

10

1

4.

Phoenix Fireball SE

HUN

3:6

6:1

1:6

      

6:1

0:12

16:26

4

4

5.

Sokol Kr.Vinohrady

CZE

2:7

1:8

1:7

1:6

     

0:21

5:49

0

6

6.

Torpedo Havířov

CZE

2:4

10:1

2:3

12:0

21:0

     

47:8

6

3

Kanadské bodování týmu :

7 David Jiří 1 1 2
11 Dubay Michal 1 0 1
5 Krůšek Jiří 1 0 1
11 Maudr Viktor 1 0 1
12 Urban Vojtěch 1 0 1
6 Hopjan Filip 1 0 1
14 Pokorný Martin 0 1 1

Dále klub reprezentovali : Jan Hnátek ( brankář ), Häusl Michal, Šmolík František, Šusta Jaroslav, Tymich Alexandr

 

B 12B - elévové

 Stát

1. 

2.

3.

4. 

5. 

6. 

skóre

body 

pořadí 

1.

1.SSK Vítkovice

CZE

    

2:8

2:3

10:0

7:2

6:3

27:16

6

2

2.

AC Sparta Praha I

CZE

8:2

       

5:1

28:1

14:1

8:2

63:7

10

1

3.

Diamonds Sport Klub

HUN

3:2

1:5

     

11:1

7:4

2:5

24:17

6

4

4.

FC Bučis Team B

CZE

0:10

1:28

1:11

      

3:2

0:16

5:67

2

5

5.

Sokol Kr.Vinohrady

CZE

2:7

1:14

4:7

2:3

     

1:11

10:42

0

6

6.

Zug United

SUI

3:6

2:8

5:2

16:0

11:1

     

37:17

6

3

Kanadské bodování týmu :

7 Weisner Tomáš 6 3 9
91 Likler David 1 1 2
5 Beran Tomáš 1 0 1
11 Filip Tomáš 1 0 1
3 Klaus Michael 1 0 1
4 Dotlačil Adam 0 1 1

Dále klub reprezentovali : Procházka Ondřej ( brankář ), Záň Dominik, Blažej Petr, Pokorný Martin, Šmolík František, Urban Sebastian.

 

PRAGUE GAMES 2007 konečné výsledky
 


B12
1.   Tyresö Trollbäcken IBK    SWE
2.   TJ A-FbO Nižná    SVK
3.   FbŠ Bohemians    CZE
4.   AC Sparta Praha-Florbal I    CZE
 
Nejlepší střelec:  Tomáš Reguly TJ A-FbO Nižná 23 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Jakub Latka TJ A-FbO Nižná  
Nejlepší hráč:  Lukas Johansson Tyreso Trollbacken  
Zápasů: 68 Branek: 676 Asistencí: 482

G14
1.   Täby IS    SWE
2.   GGS ENERGA Tabasco Osowa    POL
3.   IBC Engelholm    SWE
4.   FA Tygřice Mladá Boleslav    CZE
 
Nejlepší střelec:  Maja Stenka GGS Energa Tabasco Osowa 15 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Magda Kunke GGS Energa Tabasco Osowa  
Nejlepší hráč:  Amanda Mellberg Taby IS  
Zápasů: 30 Branek: 169 Asistencí: 123

B14
1.   SSK Future    CZE
2.   Loiske Sunshine    FIN
3.   Ingarö IF    SWE
4.   FbŠ Bohemians    CZE
 
Nejlepší střelec:  Matias Kaartinen Loiske Sunshine 19 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Pavel Průcha SSK Future  
Nejlepší hráč:  Ville Leskinen Loiske Sunshine  
Zápasů: 102 Branek: 916 Asistencí: 679

G16
1.   Pixbo Wallenstam IBK    SWE
2.   Strövelstorps IBK    SWE
3.   Orminge Wallenstam IBK    SWE
4.   Porvoon salibandyseura    FIN
 
Nejlepší střelec:  Therese Andersson Strovelstorps IBK 10 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Jennie Svedberg Pixbo Wallenstam IBK  
Nejlepší hráč:  Lina Forsberg Pixbo Wallenstam IBK  
Zápasů: 50 Branek: 256 Asistencí: 196

B16
1.   Huddinge IBS    SWE
2.   FBC Victoria Ústí n. Labem    CZE
3.   Bulldogs Brno    CZE
4.   SSK Future    CZE
 
Nejlepší střelec:  Lukáš Plachý Tatran Střešovice 10 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Filip Ausmaa Huddinge Ibs  
Nejlepší hráč:  Jan Kubiš FBC Viktoria Ústí nad Labem  
Zápasů: 136 Branek: 861 Asistencí: 678

G18
1.   1.AC Uh. Brod    CZE
2.   kadra U-18 Polsko    POL
3.   IBC Engelholm    SWE
4.   Endre If    SWE
 
Nejlepší střelec:  Ela Kopánková TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem 10 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Jana Christiánová 1. AC Uherský Brod  
Nejlepší hráč:  Bogna Zielenkiewicz kadra U-18 Polsko  
Zápasů: 50 Branek: 218 Asistencí: 137

B18
1.   SSK Future    CZE
2.   Wizards DDM Praha 10    CZE
3.   Torpedo Pegres Havírov    CZE
4.   IBC Engelholm II    SWE
 
Nejlepší střelec:  Martin Tokoš SSK Future 14 vstřelených branek
Nejlepší brankář:  Adam Pejsar Wizards DDM Praha 10  
Nejlepší hráč:  Daniel Šebek SSK Future  
Zápasů: 125 Branek: 690 Asistencí: 544
zdroj : www.praguegames.cz

 
JSME JEDEN TÝM