SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Ml.žáci NISA 07

Skupina B : 
TJ SKV - DM Liberec 0:3 
Wizards DDM Praha 10 - TJ SKV 13:0 
Florbal Sokol Rudná - TJ SKV 6:0

Osmifinále : 
SSK Future - TJ SKV 5:0

Na turnaji se našim klukům nepodařilo vstřelit branku a všechny čtyři zápasy prohráli. Nutno však podotknout, že jsme měli suveréně nejmladší družstvo. Doufejme, že zkušenosti získané při těchto zápasech se zúročí v příští sezóně, kdy budou ml.žáci reprezentovat oddíl v pražské lize ml.žáků. 

 Kanadské bodování turnaje :

 

Jméno   Příjmení   Kategorie   Družstvo   góly   asistence   kanada 
Vojtěch Starmann BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 7 5 12
Pavel Čihák BU 14 FbŠ Bohemians 6 4 10
Starý Martin BU 14 FUTURE 8 1 9
František Ševčík BU 14 Wizards DDM Praha 10 7 2 9
Adam Macháček BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 6 3 9
Stuchlík Zbyněk BU 14 FUTURE 5 4 9
Jakub Mach BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 4 5 9
Jan Heller BU 14 Wizards DDM Praha 10 6 2 8
Miroslav Slašťan BU 14 FbŠ Bohemians 5 3 8
Sládeček David BU 14 FUTURE 5 3 8
David Šubrt BU 14 Florbal Sokol Rudná 4 4 8
Lukáš Kyndl BU 14 Florbal Sokol Rudná 7 0 7
Stummer David BU 14 FUTURE 5 2 7
Ryšánek Jakub BU 14 FUTURE 4 3 7
Tomáš Chroust BU 14 Vosy Praha 3 4 7
Karel Klíma BU 14 USK  Ústí nad Labem 6 0 6
Robert Obeidat BU 14 Wizards DDM Praha 10 4 2 6
Martin Poláček BU 14 FbŠ Bohemians 4 2 6
Tomáš Kalina BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 3 3 6
Václav Pechman BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 2 4 6
Karel Smutný BU 14 Wizards DDM Praha 10 2 4 6
Michal Šteinhubel BU 14 Bogdau Stupava 5 0 5
Jakub Malý BU 14 DDM ELKO Lovosice 4 1 5
Martin Matějček BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 4 1 5
Dominik Eichner BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 3 2 5
David Matúš BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 3 2 5
Tadeáš Chroust BU 14 Vosy Praha 3 2 5
Jindřich Zoth BU 14 Wizards DDM Praha 10 3 2 5
Adéla Bočanová BU 14 FbŠ Bohemians 3 2 5
Nikita Schevchenko BU 14 Black Angels 3 1 4
Tomáš Zeman BU 14 FbŠ Bohemians 3 1 4
Patrik Slašťan BU 14 FbŠ Bohemians 3 1 4
Radek Nevyhoštěný BU 14 DDM Liberec 2 2 4
Jan Piskáček BU 14 FbŠ Bohemians 1 3 4
Dominik Veselovský BU 14 Bogdau Stupava 0 4 4
Daniel Nicolosi BU 14 Florbal Sokol Rudná 3 0 3
Mikuláš Forman BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 2 1 3
Jiří Syrovetský BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 2 1 3
Jakub Rudorfer BU 14 USK  Ústí nad Labem 2 1 3
Marek Kilian BU 14 Black Angels 2 1 3
Lukáš Klíma BU 14 Black Angels 2 1 3
Jakub Fuchs BU 14 FbŠ Bohemians 2 1 3
Marian Jelínek BU 14 FbŠ Bohemians 2 1 3
Škarda Dominik BU 14 FUTURE 2 1 3
Řehoř Jan BU 14 FUTURE 2 1 3
Ondřej Žolna BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 1 2 3
Martin Rossi BU 14 Wizards DDM Praha 10 1 2 3
Lukáš Liebl BU 14 USK  Ústí nad Labem 0 3 3
Lukáš Jakoubek BU 14 FbŠ Bohemians 0 3 3
Martin Čáslavský BU 14 Vosy Praha 2 0 2
Roman Smeja BU 14 Bogdau Stupava 2 0 2
Martin Šedek BU 14 Draci FBC Liberec 2 0 2
Pavel Vašek BU 14 DDM Liberec 2 0 2
Martin Žid BU 14 DDM Liberec 2 0 2
Stuchlík Ondřej BU 14 FUTURE 1 1 2
Kryštof Ekl BU 14 FbŠ  Bay-Leaves 1 1 2
Vladimír Zdeněk BU 14 SK Florbal Benešov 1 1 2
Zoltán Bán BU 14 Vosy Praha 1 1 2
Zdeněk Slabý BU 14 DDM ELKO Lovosice 1 1 2
Ondrej Sedlár BU 14 Bogdau Stupava 1 1 2
Matouš Kreník BU 14 USK  Ústí nad Labem 1 1 2
Štěpán Lorenc BU 14 Black Angels 1 1 2
Martin Perl BU 14 Wizards DDM Praha 10 1 1 2
Dan Mrázek BU 14 Wizards DDM Praha 10 1 1 2
Burián Tomáš BU 14 FUTURE 1 1 2
Grán Jakub BU 14 FUTURE 1 1 2
Dominik Jakubec BU 14 DDM Liberec 1 1 2
Kryštof Štepnička BU 14 FUTURE 0 2 2
Marek Chrpa BU 14 SK Florbal Benešov 0 2 2
Matouš Páv BU 14 Vosy Praha 0 2 2
Vojtěch Legner BU 14 DDM ELKO Lovosice 0 2 2
Radek Louda BU 14 Wizards DDM Praha 10 0 2 2
Zdeněk Němeček BU 14 Florbal Sokol Rudná 0 2 2
Josef Hluchý BU 14 FbŠ Bohemians 0 2 2
Siegfried Ulrich BU 14 Black Angels 1 0 1
Vojtěch Duchoslav BU 14 SK Florbal Benešov 1 0 1
Vít Nováček BU 14 SK Florbal Benešov 1 0 1
Marek Novák BU 14 SK Florbal Benešov 1 0 1
Jan Jindra BU 14 SK Florbal Benešov 1 0 1
Jakub Šárka BU 14 Vosy Praha 1 0 1
Jakub Jirásek BU 14 Vosy Praha 1 0 1
Lukáš Pšenička BU 14 Vosy Praha 1 0 1
Jakub Ložinský BU 14 Vosy Praha 1 0 1
David Čáp BU 14 DDM ELKO Lovosice 1 0 1
Michal Polášek BU 14 DDM ELKO Lovosice 1 0 1
Petr Šimánek BU 14 DDM ELKO Lovosice 1 0 1
Peter Paál BU 14 Bogdau Stupava 1 0 1
Martin Zdvořáček BU 14 USK Ústí nad Labem 1 0 1
Mechiche Viktor BU 14 FUTURE 1 0 1
Jakub Menhart BU 14 FbŠ Bohemians 1 0 1
Patrik Roučka BU 14 FbŠ Bohemians 1 0 1
Radim Fořt BU 14 FbŠ Bohemians 1 0 1
Tomáš Honzejk BU 14 DDM Liberec 1 0 1
František Příhoda BU 14 Draci FBC Liberec 1 0 1
Tomáš Dvořáček BU 14 Draci FBC Liberec 1 0 1
Jan Šorf BU 14 Black Angels 0 1 1
Jakub Veselý BU 14 Black Angels 0 1 1
Tadeáš Klemens BU 14 Fbc Vikings Kopřivnice 0 1 1
Ahn Vu Hong BU 14 SK Florbal Benešov 0 1 1
Lukáš Burian BU 14 SK Florbal Benešov 0 1 1
Martin Rataj BU 14 Vosy Praha 0 1 1
Lucie Zemanová BU 14 DDM ELKO Lovosice 0 1 1
Matěj Žaloudek BU 14 USK  Ústí nad Labem 0 1 1
Tomáš Rathouský BU 14 Wizards DDM Praha 10 0 1 1
Daniel Neumann BU 14 Florbal Sokol Rudná 0 1 1
Vojtěch Bagin BU 14 FbŠ Bohemians 0 1 1
Martin Kohl BU 14 Draci FBC Liberec 0 1 1
David Kriegler BU 14 DDM Liberec 0 1 1
Jakub Hák BU 14 DDM Liberec 0 1 1

 

 

 
JSME JEDEN TÝM