SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

St.žáci 06/07

Konečná tabulka soutěže " Pražská liga starších žáků " 

1.   Tatran Střešovice 21 19 0 2 132:47 38
2.   Zone team SSK Future 21 15 0 6 102:53 30
3.   FBŠ Bohemians 21 13 2 6 102:58 28
4.   Akcent Sparta Praha 21 9 3 9 58:69 21
5.   TJ JM Chodov 21 8 2 11 58:73 18
6.   Start Nusle 21 7 2 12 77:88 16

------------------------

7.   SK - Florbal klub Petrovice - RADEV 21 7 9 5 81:77 23
8.   Orka 21 8 5 8 84:91 21
9.   Wizards DDM Praha 10 21 7 5 9 86:81 19
10.   FBC Sportcentrum 2000 21 5 6 10 88:134 16
11.   TJ Sokol Kr. Vinohrady 21 5 5 11 48:83 15
12.   Black Angels DDM Praha 10 21 1 5 15 60:122 7

Starší žáci SKV se pohybovali celou sezónu kolem desátého místa a nakonec se jim Pražskou ligu nepodařilo zachránit. Pro příští sezónu čeká st.žáky tak jako elévy 2 liga pražského a středočeského kraje.

 

Kanadské bodování SKV :

                  1-jméno, 2-zápasy, 3-góly, 4-nahrávky, 5-kan.body , 6-tr. minuty 

Neuman Vít

21

10

6

16

2

Suchánek David

21

5

3

8

2

Poštulka Vojtěch

11

4

4

8

0

Pilecký Olda

21

6

1

7

8

Dotlačil Filip

19

1

6

7

2

Plecháč Daniel

17

3

2

5

0

Birgus Daniel

15

1

4

5

0

Vočko Jan

19

4

0

4

6

Pokorný Matěj

7

3

1

4

2

Hnyk Martin

17

2

2

4

8

Czvalinga Matěj

18

1

2

3

2

Knápek Tomáš

12

2

0

2

6

Ficek František

8

1

1

2

4

Šimek Matěj

4

1

0

1

4

Plha Tomáš

6

1

0

1

0

Kozák Petr

8

1

0

1

0

Píťa Michal

13

1

0

1

0

Loška Ondřej

2

0

1

1

0

Girl Tomáš

12

0

1

1

6

Fiedler Jiří

11

0

0

0

0

Batlík Tomáš

2

0

0

0

0

Kadoun Jindřich

16

0

0

0

0

Mikyska Martin

4

0

0

0

0

Petružálek Milan

2

0

0

0

0

Rožtecký Jan

9

0

0

0

0

Voldřich Martin

4

0

0

0

0

vlastní gól 

 

 

 

 

 

 

                                    Nejlepší v lize starších žáků :

1. Plachý Lukáš (Tatran) 18 (29+18) 47
2. Šusta Pavel (Sportcentrum) 21 (33+12) 45
3. Kincl Tomáš (Wizards) 19 (23+20) 43
4. Houdek Adam (Orka) 21 (26+12) 38
5. Vávra Marek (Tatran) 20 (20+17) 37
6. Kračunov Nathan (Future) 20 (26+10) 36
7. Hodouš Jan (Petrovice) 17 (25+10) 35
8. Novák Marek (Wizards) 19 (24+11) 35
9. Ullman Filip (Tatran) 16 (23+12) 35
10. Mucha Jakub (Nusle) 21 (17+16) 33

 
JSME JEDEN TÝM