3.   Akcent Sparta Praha 21 16 0 5 86:52 32
4.   Tatran Střešovice 21 10 2 9 93:75 22
6.   TJ Sokol Královské Vinohrady 21 5 2 14 54:92 12
7.   Wizards DDM Praha 10 21 14 1 6 89:39 29
8.   SK - Florbal klub Petrovice 21 10 1 10 78:63 21
9.   Black Angels DDM Praha 10 21 7 2 12 63:80 16
10.   Start Nusle 21 7 2 12 67:88 16
11.   FbC Panthers 21 3 4 14 49:115 10
12.   Orka 21 0 1 20 41:164 1

O konečném pořadí na 4. a 5. místě rozhodly vzájemné zápasy Tatran Střešovice - TJ JM Chodov 5:5, 9:3 a 4:4
O konečném pořadí na 9. a 10. místě rozhodly vzájemné zápasy Black Angels DDM Praha 10 - Start Nusle 11:5, 1:1 a 0:4

Začátek soutěže se našim klukům nepovedl a po odehrání 6 zápesů jsme měli v tabulce pouze jediný bod za remnízu s týmem Wizards. Teprve čas ukázal, jak byl tento bod důležitý. Pak totiž náš tým začal vyhrávat a před posledním turnajem po zisku 8 bodů z 8 možných byla dokonce možnost umístit se na šestém místě a tím bojovat o titul a nikoliv o záchranu. Jak popsáno v komentářích z jednotlivých turnajů, o důležité šesté místo jsme na dálku bojovali právě s týmem Wizards a Petrovicemi. Protože Petrovice prohrály s FBŠ, Wizards se Spartou a my vyhráli již páté utkání v řadě s Panthery, byli jsme tím šťastným týmem, který mohl hodit za hlavu záchranářské starosti a soustředit se na zápasy ve finalové skupině. Tam se však projevila větší zkušenost soupeřů a my jsme získali z deseti zápasů pouze jediný bod remízou s Chodovem. I tak nám v konečné tabulce patří hezké šesté místo. Důležité jsou také zkušenosti, které naši hráči nasbírali během zápasů s elitními týmy Prahy.

Lagron Antonín 94 4  0  0  0

1 sloupec jméno, 2 ročník narození, 3 počet zápasů, 4 počet vstřelených branek, 5 počet asistencí, 6 počet kan.bodů

Brankáři :

Hnátek Jan 94 537:34 71 3,96 1
Chvál Ondřej 94 32:26 12 11,11 0
Gruber Jakub 94 30:00 7 7,00 0
Šaroch Patrik 93 60:00 8 4,00 0

Na prvním turnaji, který se konal v Unihoc Aréně, byla na našich hráčích vidět nerozehranost a oba zápasy jsme prohráli shodně 7:2. První zápas byl pro soupeře ( Sparta ) jednoznačnou záležitostí, ve druhém zápase jsme dvě třetiny hráli se Střešovicemi vyrovnanou partii, ale hrubými chybami v obraně jsme se v posledním dějství připravili o přijatelný výsledek. Branky našeho týmu zaznamenali Jakub Gruber 3 a Jirka Heidinger 1.

Na druhém turnaji ( TJ Spoje )  jsme nejprve prohráli s Chodovem jen těsně 2:3 a pak získali první bod s týmem Wizards Praha 10. Remízu jsme však zachraňoval těsně před koncem zápasu Pepa Němeček. Další branky vsítili Jakub Gruber, Honza Sláma a Filip Becher.

Rozlosování soutěže nám na třetí turnaj ( TJ Spoje ) přisoudilo nejtěžší soupeře. FBŠ Bohemians a SSK Future byly v té době na čele tabulky, oba  bez ztráty bodu. Překvapení se k naší smůle nekonalo a zápasy jsme prohráli. První zápas s SSK 3:6 a druhý s FBŠ 2:5. Nutno však podotknout, že s FBŠ jsme po první třetině vedli 1:0 a po dvou třetinách to bylo 2:2. Branky stříleli Jirka Heidinger, Honza Slána, Jakub Gruber, Ondra Loška, Štěpán Vaněček. V této části soutěže, kdy jsme měli na kontě 5 proher a jednu remízu, se zdál být postup mezi prvních 6 týmů jen ryzí teorií.

Na čtvrtý turnaj se týmy sešly potřetí za sebou na Spojích. Náš tým se konečně chytil, a v prvním zápase porazil, možná trochu překvapivě, Nusle 5:2. Rozhodující se ukázala třetí třetina, kterou jsme vyhráli 3:0. Druhý zápas byl také vítězný. Porazili jsme poslední tým soutěže Orka Stará Boleslav v poměru 6:2. Střelci – Jakub Gruber 3, Ondra Loška 3, Jakub Záň 2, Jirka Heidinger, Štěpán Vaněček, Honza Sláma. Po získání čtyř bodů byly šance na postup přeci jen o troch realističtější.

Pátý turnaj nás přivedl do haly v Ruzyni. Čekaly nás Petrovice, které na minulém turnaji překvapivě zdolaly Střešovice a Black Angels. Kluci nepřerušili vítěznou sérii a porazili Black Angels 4:1, Petrovice ještě výrazněji  6:2. Výsledky tohoto turnaje znamenaly jediné - v posledním zápase porazit Panthery a čekat na výsledky Petrovic a Wizardů. Oba týmy musely ze dvou zápasů alespoň jednou prohrát a Wizards navíc nesměl porazit Panthery větším rozdílem než my. Šťastní střelci – Heidinger 3, Sláma 3, Gruber 2, J.Záň 1, Lukáš Chvátal 1.

Poslední a rozhodující turnaj ( č.6 )základní části, nás přivedl do haly BIOSu Čelákovice. První zkouška našich nervů nás čekala hned po příchodu do haly. Družstvo Wizardů totiž v prvním zápase turnaje drželo s favorizovanou Spartou krok a do poslední chvíle svítilo na ukazateli skóre  2:2. To bylo radosti když v předposlední minutě Sparta vsítila třetí, vítězný gól. Ve druhém utkání nastoupili naši kluci proti týmu Panterů a snadno je porazili 5:0 (střelci – Fučík 2, Heidinger, Kubice, Sláma). Dále již následovalo jen čekání na další výsledky. Večer jsme se pak po telefonické zprávě mohli radovat z postupu mezi elitní šestku. Wizards totiž porazili Panthery jen 5:1 a FBŠ těsně porazila Petrovice 2:1. Tímto jsme se zbavili nepříjemných záchranářských povinností a mohli se v klidu soustředit na druhou polovinu soutěže, kde nás však  čekali pouze soupeři, s kterými jsme v základní části nezískali ani bod.

Nadstavbová část začala v hale TJ Spoje ( turnaj č.7 ). První zápas s Tatranem se nám vůbec nevyvedl. Soupeř nás téměř k ničemu nepustil a nakonec jsme odešli s výpraskem 1:8. Tři branky nám dal soupeř ve vlastním oslabení. Určité zlepšení přišlo v druhém zápase, kde jsme byli týmu z Chodova dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem. V poslední třetině jsme však začali více chybovat a výsledkem byly tři branky v naší síti. Celý zápas jsme tak prohráli 1:3. Branky stříleli Franta Šitner a Kuba Gruber.

Již osmý turnaj nás přivedl do Unihoc Arény v Dejvicích. Čekali nás soupeři z FBŠ Bohemians a Sparty. Oba zápasy byly velmi podobné. Dlouho jsme drželi s favorizovanými   týmy  krok a i když měli  soupeři  územní  převahu , svítilo na ukazateli po druhé třetině  nadějné  skóre ( s FBŠ 1:2 a se Spartou 1:1 ). Pak se ale projevila lepší vyhranost soupeře a zároveň naše slabina – třetí třetina. S FBŠ jsme sice dokázali vstřelit jednu branku, ale soupeř byl o mnoho produktivnější a vstřelil branky tři. Se Spartou dopadla poslední třetina ještě hůře – 0:4.  Branky stříleli Jirka Heidinger 2 a Honza Sláma.

Devátý turnaj se odehrál v nově postavené hale Štěrboholy. Náš tým v jediném zápase dne nepodal dobrý výkon a prohrál s týmem SSK Future 6:1 ( 1:0,1:0,4:1). Soupeř měl první dvě třetiny výraznou převahu a naše kluky téměř k ničemu nepustil. Paradoxně svůj náskok zvýšil až ve třetí třetině, kdy se náš tým přeci jenom dostal do nějaké  šance. Branku vstřelil Honza Sláma (-).

Na 10 turnaji (TJ SPOJE) nás čekal opět jenom jeden soupeř. Tým z Chodova.  Dobrý výkon kluci korunovali ziskem prvního bodu v nadstavbové části remízou 3:3. První gól vstřelil Kuba Gruber dorážkou před brankovištěm ( nahrával Ondra Loška ). Druhý technickou střelou zpoza obránce Jakub  Záň (-) a třetí krásnou střelou po samostatné akci Jirka Heidinger. Naši hráči konečně zúročili to, co probírají na trénincích a jejich hra nebyla tak živelná, jako v předešlých utkáních.

Hala v Ruzyni hostila předposlední 11 turnaj. Již před odjezdem na zápas museli trenéři řešit velký problém. Naše brankařská jednička Honza Hnátek si při fotbale zlomil ruku. Do branky tak musel proti FBŠ nezkušený Ondra Chvál, který měl zatím odchytanou pouze část jedné třetiny. I když neudělal výraznou chybu, odnesl si náš tým debakl ve výši 10:1. Naši hráči však Ondrovi jeho úlohu moc neulehčili a často ho nechávali samotného proti útočící FBŠ. Branku vstřelil Jirka Heidinger. Aby toho však nebylo málo, dostal Ondra během zápasu úder do oblasti krku a druhý zápas nemohl odchytat. Do branky tak musel útočník Jakub Gruber. Ten udržel v první třetině proti Spartě čisté konto a tak jsme brankou Honzy Slámy (  Kubice ) vedli 1:0.   Ve druhé třetině však Kubu prostřelil 2x nejlepší střelec Sparty Patrik Dóža a 1x Ondřej Svatoš. Poslední třetinu jsme pak prohráli 4:1 a celý zápas 7:2. Druhou naší branku vstřelil po nahrávce Jirky Heidingera Béda Kubice. Náš výkon byl sice lepší než v prvním zápase, ale na soupeře to nestačilo. Útočník v brance rozhodně nezklamal, ale brankařské zkušenosti mu hlavně při střelách z větší vzdálenosti chyběly.

Na poslední dvanáctý turnaj ( TJ Spoje ) nastoupilo naše mužstvo oslabené o dva obránce a tak jsme sotva dali dohromady dvě formace. Do branky nastoupil tentokrát Patrik Šaroch a do obrany musel Jirka Heidinger. Naše sestava tedy byla následující : Šaroch - Fučík,Záň - Gruber,Loška,Chvátal  druhá pětka : Šitner,Heidinger - Kubice,Sláma,Becher. V prvním zápase s Tatranem se soupeř dostal do vedení 2:0, ale kluci svou bojovností vyrovnali. Pak vstřelil gól opět soupeř. I na tento gól jsme odpověděli a ještě  tři minuty před koncem drželi vyrovnaný stav. Bohužel v čase 27.45 jsme dostali čtvrtý gól, na který jsme již odpovědět nedokázali. Přesto náš výkon nebyl rozhodně špatný. Druhý zápas proti vítězi soutěže SSK Future byl již výsledkově jenoznačnější. Naše mužstvo nedokázalo vstřelit gól a  i když si nějaké šance vytvořilo, prohrálo 4:0. Patrik se v brance neztratil, podal slušný výkon a průměr čtyř branek na zápas špatný není.