SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Jun.A,B 06/07

2. liga juniorů - divize I

1. Wizards DDM Praha 10 18 16 0 2 130:42 48
2. Akcent Sparta Praha 18 11 3 4 72:50 36
3. TJ Sokol Kr. Vinohrady 18 11 2 5 104:67 35
4. SSK Future B 18 10 2 6 100:84 32
5. Sportcentrum 2000 18 9 0 9 98:89 27
6. FBC Kladno 18 8 1 9 83:75 25
7. FBC DDM Kadaň 18 7 1 10 80:91 22
8. SK Bivoj Litvínov 18 5 2 11 50:105 17
9. USK Ústí n/L 18 5 2 11 55:110 12
10. Fbš EVVA Bohemians B 18 2 3 13 52:111 9
11. TJ Jiskra Domažlice 0 0 0 0 0:0 0

Družstvo TJ Jiskra Domažlice bylo ze soutěže vyloučeno a výsledky kontumovány.

Junioři budou i nadále hrát 2 ligu juniorů.

Kanadské bodování juniorů SKV :

1-jméno, 2-zápasy, 3-góly, 4-nahrávky, 5-kan.body 

Noha Jakub 14 11 20 31
Vejrych Adam 12 12 8 20
Mikšovský Jiří 17 14 5 19
Štipka Karel 17 9 10 19
Šuser Václav 18 10 4 14
Tůma Štěpán 17 5 7 12
Štefánik Rostislav 18 9 2 11
Filip Viktor 15 5 5 10
Drahota Jiří 8 6 3 9
Valjent Michal 3 3 4 7
Kytka Boleslav 7 1 6 7
Čítek Rostislav 12 4 2 6
Stavjaňa Aleš 3 3 1 4
Michalčík Martin 13 0 4 4
Zima Marek 1 3 0 3
Svoboda Jan 6 3 0 3
Petrov Michal 2 1 2 3
Parduba Likáš 11 1 2 3
Mareš Jiří 7 0 3 3
Sigl Jonáš 1 1 0 1
Šindelář Jakub 3 1 0 1
Fulín Tomáš 4 1 0 1
Smrkovský Tomáš 6 1 0 1
Pařízek Adam 6 0 1 1

                                          Nejlepší v 2 lize juniorů

1.

Roušal Marek (SPA)   

18  

( 19+24 )

43

2.

Otto Šimon (WIZ)   

18  

( 21+19 )

40

3.

Musil Daniel (SPO)   

17  

( 25+13 )

38

4.

Vágner Marek (KLA)   

15  

( 14+19 )

33

5.

Noha Jakub (SKV)   

14  

( 11+20 )

31

6.

Lanc Lukáš (SPO)   

16  

( 18+11 )

29

7.

Blažek Jan (WIZ)   

16  

( 23+5 )

28

8.

Šikola Radek (KLA)   

13  

( 21+6 )

27

9.

Koman Dalibor (SPO)   

15  

( 10+16 )

26

10.

Bendl Václav (SPO)   

15  

( 13+9 )

22

 

Konečná tabulka soutěže po 26. kole

1.   Tatran Střešovice B 24 17 5 2 122:50 39
2.   Auto Start Nusle 24 16 5 3 142:64 37
3.   FbC Panthers 24 17 3 4 123:64 37
4.   ASK Orka Stará Boleslav 24 14 5 5 107:64 33
5.   Lhokamo Praha 24 14 3 7 128:73 31
6.   SSK Future C 24 13 3 8 120:76 29
7.   SK - Florbal klub Petrovice 24 9 2 13 96:107 20
8.   TJ Sokol Královské Vinohrady B 24 8 3 13 93:73 19
9.   FBK Čelákovice 24 7 4 13 82:151 18
10.   Black Angels DDM Praha 10 B 24 7 2 15 103:146 16
11.   FC Draci Milíčov 24 6 2 16 56:91 14
12.   FBŠ Bohemians C 24 5 2 17 70:147 12
13.   FT Sokol Břevnov 24 3 1 20 51:187 7

 

O pořadí na 2. a 3. místě rozhodly vzájemné zápasy Auto Start Nusle - FbC Panthers 3:3 a 8:6

B-mužstvo juniorů bude i v příští sezóně hrát pražskou ligu ( pokud bude B-mužstvo přihlášeno )

Kanadské bodování hráčů SKV :

1-jméno, 2-zápasy, 3-góly, 4-nahrávky, 5-kan.body 

Štipka Karel 16 28 16 44
Mikšovský Jiří 12 12 4 16
Šuser Václav 8 4 6 10
Garaj Roman 16 5 7 12
Paduba Lukáš 14 5 4 9
Zima Marek 14 4 6 9
Kytka Boleslav 16 8 2 10
Filip Viktor 8 3 5 8
Svoboda Jan 8 6 1 7
Hlavatý Jan 8 3 4 7
Furák Vojtěch 11 5 1 6
Štefánik Rostislav 8 2 4 6
Petrov Michal 14 2 2 4
Drahota Jiří 2 0 3 3
Kolodziej Stanislav 5 1 1 2
Dutkevič Jiří 4 1 0 1
Sušánka Tomáš 6 1 0 1
Kalát Ondřej 1 1 0 1
Sigl Jonáš 7 1 0 1
Balada Ondřej 2 1 0 1

                   Nejlepší v soutěži :

1.   Krejza Jiří (Čelákovice)    20   ( 44 + 15 ) 59
2.   Altman Filip (Nusle)    22   ( 46 + 12 ) 58
3.   Štipka Karel (SKV B)    18   ( 28 + 16 ) 44
4.   Dajčar Jakub (Panthers)    23   ( 20 + 23 ) 43
5.   Školník Roman (Lhokamo)    23   ( 23 + 18 ) 41
6.   Procházka Ondřej (Panthers)    17   ( 27 + 13 ) 40
7.   Staněk Pavel (Future B)    21   ( 30 + 9 ) 39
8.   Pražák Michal (Nusle)    20   ( 17 + 20 ) 37
9.   Štella Lukáš (Future B)    21   ( 20 + 14 ) 34
10.   Todorov Emil (Lhokamo)    22   ( 23 + 10 ) 33

 
JSME JEDEN TÝM