SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Hlavní stránka

Již si můžete prohlédnout průběžné tabulky, osobní statistiky hráčů, info o zápasech u kategorií st.žáci, dorost i junioři A a B po odehrání prvních turnajů. Tabulku a os.statistiky uvidíte též u ml.žáků C.
V sobotu pořádají na Sokole mladší žáci. V 8:00 hod je čeká Mladá Boleslav, v 10:00 hod Vosy Praha Modřany.
V neděli také na domácí půdě pořádají Junioři B. V 8:00 hod se utkají se Sokolem Horoměřice, ve 12:40 se Sokolem Benátky.

Dnešního dne zveřejnila LK kontumace obou utkání našich juniorů B. Zápas s Orlem v náš prospěch, s Vikingem Kobylisy v náš neprospěch. Důvodem bylo nastoupení hráčů bez platné licence. Orel neměl v době utkání registrovaného snad žádného hráče, my jsme zapoměli na Honzu Schovánka. Ještě že nehrál i první náš zápas. Pak nevím, co by s tím LK dělala. Každopádně máme na kontě bodů místo 0 hned 3 body. Proti rozhodnutí je ještě možné se odvolat.
Máme za sebou první turnaj starších žáků a podle předváděných výkonů můžeme vyhodnotit šance jednotlivých mužstev na boj o titul a udržení. Dle našeho názoru jsou kandidáty na sestup týmy T.B.C., Orlu Praha a pokud nepředvedou zlepšení i Wizardů. Do skupiny o sestup dále tipujeme Kladno, Start98 a Boleslav. V boji o titul mistra Prahy tak dle našeho tipu budou bojovat silný Future a Tatran s FBŠ, SKV, Spartou a Panthery. Do jaké míry jsme byli v našem úsudku úspěšní, jestli jsme náš tým nepřecenili, se dozvíme 13.prosince po turnaji v Kunraticích.

Sezónu zahájili skvěle junioři, kteří na Podvinném mlýně porazili Panthers 3:2 a Black Angels 10:4. Školní tým z "Lobkovičáku" své první ligové zápasy prohrál. S Vosami Praha 3:7 a se Sokolem Ml.Boleslav 2:4. Stejně tak se dařilo i oslabenému týmu dorostenců, který nestačil na Athletic Praha 2:5 a FBŠ Bohemians 3:12 .

Starší žáci podlehli Sokolu Ml.Boleslav 3:4 gólem čtyři sekundy před koncem. Ve druhém zápase porazili Orel Praha 5:2, když o vítězství rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli 4:0.
Podívejte se na zápas našich juniorů v příměm přenosu :

odkaz

Dorost : 26.9.09 - 11:30 hod - Athletic Praha - Hamr Braník
                    - 14:30 hod - FBŠ - Hamr Braník
Junioři : 26.9.09 - 11:30 hod - FbC Panthers - Podvinný Mlýn
                    - 14:30 hod - Black Angels - Podvinný mlýn

Starší žáci : 27.9.09 - 8:00 hod - Sokol Ml.Boleslav - SKV pořádáme
                        - 11:00 hod - Orel Praha - SKV pořádáme
Mladší žáci "C" : 26.9.09 - 13:00 - Vosy Praha "B" - BIOS Čelákovice
                             - 15:00 - Sokol Ml.Boleslav "B" - BIOS Čelákovice

Junioři nastoupí v nejsilnější sestavě, dorostenci budou oslabeni právě o borce nastupující za juniory. Premiéra čeká na tým ZŠ Lobkovicovo ( Ml.žáci "C" ). První zápasy st.žáků ukáží, zda má náš tým na boj o první šestku a tím i postup do bojů o mistra Prahy a Středních Čech.
  

Dnes byl doplněn u starších žáků, dorostenců a juniorů rozpis zápasů. Snad nabudou změny.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
 
JSME JEDEN TÝM