SKV

Tyto stránky jsou věnovány florbalu Sokolu Královské Vinohrady, zejména hráčům ročníků 1992,1993 a 1994.

Hlavní stránka


Výběr složený ze st.žáků, dorostenců a juniorů podlehl v přátelském utkání Chodovu 3:5 (0:1, 2:4, 1:0 ).  Naše branky : Vočko 2x, Šusta.
Sestava : Záhora, Birkáš --- Dotlačil Daníček - Gruber, Kytka, Šusta --- Záň, Knápek - Drahota, Neuman, Vočko --- Fiedler, Chvátal, Loška.

Junioři "B" prohráli s Orlem Praha 3:5 ( G:Vočko,Birgus,Knápek - A:Vočko,Loška,Knápek ) a s Viking Kobylisy vysoko 3:13 ( G:Knápek 2x,Němeček - A:Vočko, Kozák, Loška ).

Další ročník EXEL OPEN AIR zná své vítěze. V kategorii U15 Male zvítězil s přehledem tým Fbš Bohemians Praha vedený Tatranským mágem Michalem Bedlou Jedličkou, který jak uragán sfoukl vše co mu s stálo v cestě a ve finále porazil tým Piotra Augustyniaka z Polského Wierzchova 17:1. Třetí místo získal pro sebe vítězstvím nad Chomutovem FBC Liberec v poměru 4:2. V kategorii U 19 Female ovládl jasně turnaj tým reprezentace Polska, který ve finále deklasoval tým SSK Future 6:0. Třetí místo získal Chodov, který porazil Fbš 2:1.
Asi největší překvapení se zrodilo v kategorii U19 Male, když do té doby v pohodě hrající FBC Liberec nestačil na nadšeně hrající tým z Vinohrad, který ve finále zaslouženě zvítězil. Třetí místo z Liberce odváží Chomutov, který 6:3 porazil Pražské Strážce.

Zdroj : www.fbcliberec.cz

Skvělého úspěchu dosáhli naši hráči na libereckém turnaji Open-Air. Tým složený z juniorů, dorostenců a starších žáků porazil ve finále domácí tým z Liberce 6:3 !!!!!!! ( branky :
Šusta 2x, Záň, Gruber, Heidinger, Drahota ).
Gratulujeme a jen tak dál.

O vítězství se zasloužili :

Záhora, Šmolík
Dotlačil, Daníček --
Heidinger, Kytka, Šusta
Záň, Knápek -- Drahota, Chvátal, Vočko
Girl, Fiedler -- Gruber, Loška, Kadoun
Náš výběr složený z juniorů, dorostenců a starších žáků se tento víkend v kategorii U19 účastní turnaje Open-Air v Liberci.
Zápasy :
Chodováci - SKV  2:6 ( branky Vočko 2x, P.Šusta 2x, Gruber 1x, Kytka 1x )
Jediné páteční utkání a hned takový hezký výsledek.

SKV - Strážci  14:0 
( branky Kytka 3x, Vočko 3x,  Šusta P. 3x, Gruber 2x,Kadoun 1x, Záň 1x, ?? )

Liberec A - SKV  6:2
( branky Drahota 2x )

Liberec B - SKV 1:4

Chomutov - SKV 5:1
( branka Heidinger )

Skupina ve skupině se tak zamotala, že i přes dvě prohry hrajeme finále s Libercem A. Zítra budeme držet palce.


Podívejme se nyní na samotné účastníky nového ročníku pražské a středočeské divize starších žáků. Tabulce bude zřejmě dominovat SSK Future a po předloňské bronzové medaili a loňském stříbru by tak mohlo vystoupat na příčku nejvyšší konečně i v této soutěži. O druhou postupové místo na MČR se pravděpodobně opět svede tuhý boj mezi dalšími třemi účastníky takzvané „silné čtyřky“ – Tatranem, FBŠ Bohemians a Spartou. Aby však liga měla potřebnou kvalitu a nabídla těmto týmům dostatek těžkých utkání, bude se k nim muset přidat minimálně ještě jeden klub, spíše však dva, které postaví dobrá žákovská družstva. Protože Wizardi zřejmě letos budou mít skromnější ambice, mohl by jejich roli převzít Sokol Královské Vinohrady. Start Kunratice by potřeboval znovu najít ve svém středu nějakou výraznou individualitu a nenechat ji odejít do konkurenčního klubu. Panteři budou brát ostatním body jen, pokud budou chodit na zápasy v nejsilnější sestavě a dostatečném počtu. To by naopak neměl být problém pro Mladou Boleslav, která si postup do nejvyšší úrovně rozhodně zasloužila – i ona se ovšem bude muset vypořádat s náhradou výjimečných střelců z loňského družstva. Působení zbylých týmů je velkou neznámou. Zvedne se Kladno po loňském propadu a dokáže zase atakovat první polovinu tabulky? Na co mají nováčkové soutěže Orel Praha a T.B.C. Králův Dvůr? Neodejde jim se silným ročníkem 1993, který si soutěž vydobyl, také šance konkurovat tradičním účastníkům ligy? Většinu otázek zodpoví už první tři turnaje, takže si na hodnocení počkáme do konce října.

( zdroj : ČFBU )
Pomalu se blíží začátek soutěžních utkání dalšího ligového ročníku a tak se i naše stránky na úvod sezóny pomalu připravují. Kategorie, které se zúčastnily soustředění v Třeboni již mají zpracovány jednotlivá témata, ve kterých můžete zhlédnout portréty hráčů, podívat se na webové stránky jejich soupeřů a najdete tam také kompletní osobní statistiky všech hráčů od sezóny  2005 / 2006.

Veškeré informace o turnaji Floorall Shop Cup v kategorii elévové, mladší žáci, starší žáci a junioři najdete v nabídce témata.
Mladší žáci "A" - z posledního turnaje si přivezli poze bod za remízu s Chodovem 2:2, ale i tento jediný bodík stačil k udržení soutěže. I mladším žákům velice gratulujeme. Druhý zápas prhráli s Boleslaví 1:6.

Elévové - Závěr sezóny si užili a porazili Black Angels "B" 5:4, poslední Vodolku pak 18:0.  Celkově tak ve "druhé" lize divize B obsadili třetí místo. Bohužel jsme měli dva těžké soupeře a tak se musíme poprat o postup příští sezónu. 

St. žáci - Na posledním turnaji již chyběla našim hráčům motivace a podlehli sestupujícímu Chodovu 3:4. V prvním zápase přehríli poslední Orku 4:0. Přesto vyhráli skupinu o udržení a celkově tak obsadili 7 příčku.

Sezóna tak skončila úspěchem. Dorost jako nováček soutěže udržel nejvyšší soutěž, mladší žáci v dramatickém závěru také. Starší žáci přišli o možnost bojovat o titul mistra Prahy jen smolnou prohrou na druhém turnaji se Startem 98 a pak vcelku s přehledem vyhráli skupinu o udržení.  Mladší žáci B se sice umístili va "druhé lize" na předposledním místě, ale za tým si mohlo zahrát, a tím i získat zkušenosti, spoustu našich nováčků. Elévům se díky těžkému losu postoupit do nejvyšší soutěže nepodařilo a obsadili ve "druhé lize" třetí místo za týmy z Chodova a Petrovic. Junioři splnili očekávání a postoupili do druhé ligy.
Postupně pro Vás budeme zpracovávat a následně zveřejňovat statistiky a další zajímavosti letošní, již skončené, sezóny. 
1  
..  
9  
10  
11  
12  
 
JSME JEDEN TÝM